ŁKS Commercecon - Nike Węgrów. Nie powtórzyć błędów z pierwszej rundy

W pierwszej rundzie fazy zasadniczej I ligi siatkarek ŁKS Commercecon sensacyjnie przegrał z Nike Węgrów. W sobotę łodzianki będą miały okazję do rewanżu
ŁKS w tym sezonie walczy o zwycięstwo w I lidze, co może dać szansę awansu do Orlen Ligi. Nike to z kolei jeden z najsłabszych zespołów rozgrywek, dlatego w poprzedniej rundzie łodzianki pojechały do hali rywala po pewne trzy punkty. Gospodynie się jednak postawiły i niespodziewanie pokonały faworyta po tie-breaku. Co ciekawe, Nike okazało się jednym z dwóch zespołów, który pokonał ŁKS w lidze.

Okazja do rewanżu będzie już w sobotę. W hali przy ul. Skorupki łodzianki ponownie zmierzą się z Nike i tym razem nie chcą pozostawić złudzeń, który z zespołów jest lepszy. Trzeba jednak mieć na uwadze, że rywalki przyjadą do Łodzi wzmocnione Katarzyną Wawrzyniak, byłą rozgrywającą Zawiszy Sulechów. - Nie możemy już tracić punktów z zespołami z dolnej części tabeli, jeśli chcemy nawiązać walkę o czołowe lokaty po rundzie zasadniczej z Budowlanymi Toruń i Wisłą Warszawa - mówi Bartosz Wencław, wiceprezes ŁKS.

Początek meczu o godz. 18. Wstęp wolny.