Zimowe sparingi trzecioligowców. ŁKS wygrał, a inni?

Piłkarze LKS wygrali trzeci zimowy sparing. A jak zagrali inni trzecioligowcy?
ŁKS - Andespolia Wiśniowa Góra 6:1 (1:0)

Gole: Kacela 2, Stryjewski (35), Ostalczyk, Patora, Pyciak - Dynel.

ŁKS: Kołba - Pawlak, Ślęzak, Cichowlas, Ślęczka - Pyciak, Ostalczyk, Stryjewski, Kocot, Woźniak - zawodnik testowany oraz Kacela, Patora, Nowacki, Placek.

W środę o godz. 15 ŁKS rozegra kolejny sparing. Rywalem będzie na wyjeździe GKS Tychy, który pokonał Pniówek Pawłowice Śląskie 3:0 (1:0)

Gole: Pląskowski, Rutkowski, Wodecki 84.

GKS (I połowa): Igaz - Grzybek, Górkiewicz, Juraszek, Mańka - Błanik, Szumilas (29. Zganiacz), Glanowski (29. Dymowski), Duda, Mączyński - Pląskowski. (II połowa): Florek - Łęszczak, Juraszek, Biskup, Radzewicz - Rutkowski, Zganiacz (60. Hirśkyj), Dymowski (60. Bukowiec), Grzeszczyk, Wodecki - Kowal.

Natomiast pierwszy rywal w ŁKS w rundzie wiosennej Błękitni Raciąż wygrał ze Spartą Złotów 9:0.

Błękitni: Kręt - Holik, Bieńkowski, Padzik, zawodnik testowany - Klepczyński, Nowotka, Kamiński, Szczepański, Radwański - Majkowski oraz: Kwiatkowski, zawodnik testowany, Karwowski, Gorczyczewski, Dębkowski, Mitura.

Ner Poddębice - Sokół Aleksandrów 0:2 (0:1)

Gole: Michałek, Zasada.

W Nerze byli testowani m.in. Adrian Filipiak (ŁKS), Przemysław Różycki (Warta Sieradz), Michał Polit (Widzew).

Sokół: Ostrowski (70. Sima) - Stępień (70. Urbanowicz), Łabędzki (70. Bierżyński), Przybyła, Bierżyński (46. Bogusz) - Wrzesiński (46. Obi Uche), Knera (46. Pecyna), Marciniak (46. Chojecki), J. Bistuła (46. Zasada), Łągiewczyk (60. Rogalski) - Michałek (46. Pietrasiak).

Warta Sieradz - LKS Zapole 7:0 (5:0).

Gole: Rafał Serwaciński 4, Bogdan 2, Szyc.

Warta: Adamek - Sosnowski, Łochowski, Kardas, P. Kobierski - Idzikowski, Wałęski, Mitek, Bogdan - Serwaciński, Narożnik oraz: Krymarys, Nawrocki, Stasiak, Jezierski, Bogołębski, Szyc, M. Kobierski.

Formą strzelecką błysnął Rafał Serwaciński, a oprócz niego także są testowani: Tomasz Bogołębski (Ner Poddębice), Piotr Przezak (Warta Działoszyn) i Radosław Kardas (Łysica Bodzentyn).

Legia II Warszawa - Legionovia 2:2 (2:0)

Gole: Więdłocha, Hołownia - Hirsz, Wolsztyński.

Legia II: Kąkolewski - Szrek, Żyro, Małachowski, Rakowski - Michalak (46. Böttcher), Szymański (62. Urbański), Urbański (46. Karbowy), Trąbka (56,. Więdłocha), Hołownia (46. Romachów) - Więdłocha (46. Nawotka).

Broń Radom - Lewart Lubartów 6:0 (5:0).

Gole: Dziubiński 2, Nowosielski 2, Kupiec, Dobkowski.

Broń: Prasek - Kimura, Kupiec, Sala, Dobosz - Lesniewski, Sałek, Więcek, Nowosielski - Dziubiński, Dobkowski oraz Młodziński, Jakubczyk, Wicik, Kumoch, Bouchniba, Bojek, Kupisz.

Pilica Białobrzegi - Hutnik Warszawa 3:0 (1:0)

Gole: Szewczyk 2, Rudnicki,

Pilica: Bolek - Białecki, Moryc, Janowski, Ziemnicki - Rawski, Oziewicz, Bykowski, Hernik, Rudnicki - Obłuski oraz Wnukowski, Kacperkiewicz, Zawisza, Jaszczak, Moroz, Szewczyk.

Polonia Warszawa - Bug Wyszków 5:1 (3:0)

Gole: Worach, Pieczara, Zapaśnik, Stasz, Małek - Kaput.

Polonia: Balawejder - Szabat, Nakrosius, Worach, Wojdyga - Kluska, Kosiec, Marczak, Wierzbowski, Zapaśnik - Wiśniewski oraz: Kazimierczak, Kokot, Choroś, Donek, Małek, Jaroszewski, Stasz.