Sport.pl

ŁKS Commercecon ograł zespół z Orlen Ligi! Jest awans w Pucharze Polski

Bardzo dobrze zaprezentowały się siatkarki ŁKS Commercecon, które pokonały we własnej hali wyżej notowany Aluprof Bielsko-Biała
Mecz odbył się w ramach piątej rundy Pucharu Polski. ŁKS nie zamierza odpuszczać rozgrywek, tym bardziej, że ma szansę pokazać się na tyle zespołów z Orlen Ligi. W środę do Łodzi przyjechały zawodniczki ekstraklasowego Aluprofu Bielsko-Biała. Tymczasem to podopieczne Macieja Bartodziejskiego okazały się lepsze i to zdecydowanie. W nieco ponad godzinę wygrały z Aluprofem 3:0 i wywalczyły awans do kolejnej rundy. Następnym rywalem ŁKS będzie również zespół z Orlen Ligi, a konkretniej Developres Rzeszów. Zespół z Podkarpacia pokonał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

ŁKS Commercecon Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 3:0

Sety: 25:19, 25:17, 25:19

ŁKS: Osadchuk, Bryda, Sielicka, Nadziałek, Wołoszyn Smitalova, Szyjka (libero) oraz Kucharczyk i Pawłowska (libero) BKS: Horka, Lis, Pasznik, Trojan, Radosova, Mucha, Wojtowicz (libero) oraz Bamber-Laskowska, Strózik, Moskwa, Castiglione i Łyszkiewicz

Więcej o:
Komentarze (7)
ŁKS Commercecon ograł zespół z Orlen Ligi! Jest awans w Pucharze Polski
Zaloguj się
 • kono2291

  Oceniono 29 razy 25

  Brawo dziewczyny! Po raz kolejny udowadniacie, że jesteście czołową drużyną w Polsce.

 • piotrkowska10

  Oceniono 26 razy 22

  DZIEWCZYNY WIELKIE GRATULACJE DLA WAS I TRENERA POKAZAŁYŚCIE PRAWDZIWĄ KLASĘ !

 • rodowity54

  Oceniono 28 razy 20

  Brawa dla naszych dziewczyn! Siatkarki z Bielska nie istniały. W żadnym secie nie osiągnęły 20pkt. Wszystkie bez mała siatkarki ŁKS-u grały koncertowo ale najlepsze moim zdaniem Nadziałek, Sielicka i Smitalowa. Poziom Orlen Ligi górna połówka.

 • kono2291

  Oceniono 28 razy 20

  Bińczyk czerwona parówo, a jak tam twoja czwarto... a nie, sorry według twoich wyliczeń piątoligowa zbieranina kopaczy udających piłkarzy.

 • saymon1908

  Oceniono 22 razy 18

  Wielkie brawa dla naszych wspaniałych siatkarek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • www1908

  Oceniono 15 razy 11

  ?,??,?? !

 • kochamlodzkiklubsportowy

  Oceniono 11 razy 9

  Pięknie! Po prostu pięknie!!! Byłem, widziałem i aż oczy przecierałem ze zdziwienia że tak nasze dziewczyny zdominowały solidny zespół z Orlen Ligi który grał w najmocniejszym składzie! Brawo!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX