ŁKS przedstawił drużynę, która ma awansować do drugiej ligi [ZDJĘCIA]

Jeśli piłkarze ŁKS będą grać z takim stylu, z jakim poprowadzona była prezentacja drużyny, to awans do II ligi będzie realny.
Prezentacja nowej drużyny ŁKS przyciągnęła na trybuny nie tylko kibiców, ale także byłych zawodników klubu z al. Unii. Byli m.in. Jan Tomaszewski, Marek Dziuba i Łukasz Madej, który przyznał, że tak fajnej imprezie jeszcze nie brał udziału. Byli też przedstawiciele miasta oraz radni. Największy aplauz kibiców otrzymał tradycyjnie Marcin Zimoń, który wiosną nadal będzie kapitanem drużyny.

- Nie mamy wyjścia, gonimy lidera tabeli - zapowiada Łukasz Bielawski, prezes ŁKS. - Deklaruję, że będziemy grać o zwycięstwo w każdym meczu.

Najpierw zostali przedstawieni juniorzy występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Potem przyszedł czas na kadrę pierwszej drużyny. Jako pierwszy pojawił się Adam Sekuterski, bo prowadzący prezentację przedstawiał zawodników zgodnie z numerami na koszulkach. Później kolejno wywoływano m.in. nowych graczy: Michała Stryjewskiego, Kamila Rozmusa, Rafała Barzyca, Mikołaja Gorzelskiego, Fabiana Woźniaka, Patryka Bryłę, Przemysława Kocota, Aleksandra Ślęczkę, Mateusza Krysińskiego, Pawła Pyciaka i Radosława Jacka. Nie było wśród nowicjuszy Sebastiana Szerszenia, napastnika Arki Gdynia, który oblał sobotnie testy. Każdy z piłkarzy pokazał się w nowej koszulce, a na której z przodu jest logo firmy Tomadex, która jest właścicielem marki Keeza. Z tylu jest logo Cosinusa, Bombashop, a na rękawkach logo kolejnych sponsorów: firm Klepsydra i Mar-Pol. Drużynę będzie też wspomagał nowy produkt Keeza Water - woda dla sportowców.

Po przedstawieniu zawodników przyszła kolej na sztab trenerski, masażystę i lekarza klubowego.