ŁKS znów zremisował w letnim sparingu

Piłkarze ŁKS zremisowali drugi letni sparing. Podopieczni trenera Marcina Pyrdoła w wyjazdowym spotkaniu podzielili się punktami z Pelikanem Łowicz.
W spotkaniu kontrolnym z Pelikanem łódzki szkoleniowiec Marcin Pyrdoł wypróbował dwie jedenastki, w tym kilku młodzieżowców oraz dwóch kandydatów na zawodników drużyny z al. Unii. Pierwszym był bramkarz Przemysław Kazimierczak, który zagrał po przerwie, a drugim stoper Bernard Powszuk.

Pierwszy bramkę zdobył napastnik Pelikana Jurij Gałuszko, który wykorzystał dokładne zagranie z lewej strony. - Nie pozostawało mu nic innego, jak tylko przystawić stopę - opowiada Mariusz Łaski, menedżer Pelikana.

Łodzianie doprowadzili do remisu po dośrodkowaniu Pawła Pyciaka i golu Aleksandra Ślęzaka. To drugie rzędu trafienie łódzkiego stopera i co ciekawe kolejna bramka zdobyta głowa. Do końca połowy trwała wymiana uderzeń po obu stronach. Swojego szczęścia bezskutecznie próbowali łodzianie i rywale, ale zabrakło skuteczności. Po sparingu trener ŁKS zdecyduje o losie kolejnych testowanych zawodników.

Pelikan Łowicz - ŁKS 1:1 (1:1)

Gole: Gałuszko - Ślęzak

ŁKS: Kołba - Pyciak, Powszuk, Slęzak, Rozmus - Nowacki, Kocot, Golański, Gamrot, Nowak - Kowal ponadto: Kazimierczak, Stryjewski, Bryła, Kacela, Guzik, Nawrocki, Cichowlas, Sobociński, Pawlak, Pyrdoł, Sarafiński.