Sport.pl

Trener Jagiellonii Białystok o meczu z ŁKS: "ŁKS mnie rozczarował"

Dariusz Bayer, trener rezerw Jagiellonii Białystok, stwierdził, że Pelikan Łowicz zrobił na nim lepsze wrażenie niż ŁKS
Dariusz Bayer, trener rezerw Jagiellonii Białystok m.in. na za sobą także grę w ŁKS. - To było chyba 100 lat temu. Pamiętam, że rozegrałem wtedy 13 spotkań, a potem wróciłem do Białegostoku. Ale nie o tym będziemy raczej rozmawiać. Wracając do meczu to były piłkarskie szachy. Nie było także wielkie widowisko, bo ŁKS do nas podszedł z respektem, a my nie chcieliśmy z kolei stracić głupio bramki. W pierwszej połowie było więc takie badanie możliwości rywala. W drugiej części łodzianie mieli wprawdzie optyczna przewagę, ale ze sporadycznych strzałów w światło nawet bramki nic wielkiego nie wynikało. Uważam, że remis jest bardzo sprawiedliwy. Powtórzę, że nie był to wielki, bo było to takie przeciętne spotkanie, które dość często się zdarzają. Na widowisko wpływ miała pogoda (temperatura sięgała niemal 40 stopni C - przyp. red.), do tego utrudnieniem byłą też sztuczna nawierzchnia boiska, dlatego nie było za piłką zbytniej gonitwy. Punkt szanuję, z którego się cieszę.

Jak zagrał ŁKS? - Łódzkiej drużyny wcześniej nie znałem, ale dochodziły do mnie głosy, że to jeden z kandydatów do awansu do II ligi. Niestety, ŁKS mnie rozczarował. Wprawdzie to dopiero trzecia kolejka, dlatego trudno o porównania, ale zagraliśmy niedawno na wyjeździe z Pelikanem Łowicz, z którym wygraliśmy, ale przeżywaliśmy zdecydowanie cięższe chwile, niż z łodzianami - przyznaje Bayer.

Więcej o:
Komentarze (5)
Trener Jagiellonii Białystok o meczu z ŁKS: "ŁKS mnie rozczarował"
Zaloguj się
 • saymonek2013

  Oceniono 35 razy 7

  Mnie za to rozczarował brak walkowera dla mojej AP łks 2013. Przecież ten walkower nam się należy! Za to, że jesteśmy AP, mamy wtyki w ŁZPN i w normalnej, sportowej walce nie mamy szans na utrzymanie.
  TYLKO AP

 • wassercug_fajwel

  Oceniono 19 razy 3

  Co z tym walkowerem? Salski działaj!

 • dicksalomon

  Oceniono 16 razy 2

  "Łódzkiej drużyny wcześniej nie znałem"Pewnie trenerze że nie znałeś bo A.P to klubik który potrzebuje rozgłosu w lokalnych mediach żeby zaistnieć w Łodzi a na ogólnopolskie media klaunów z amfiteatru nie stać.

 • robcio_1910

  Oceniono 21 razy -3

  Sympatykom jednotrybunowego tworu proponuję założyć komitet społeczny w sprawie przyznania walkowera za mecz z Jagą. Trzecią ligę da się jeszcze obronić, jeszcze nie jest przesądzone że spadniecie...

 • rodowity54

  Oceniono 19 razy -3

  Nas kibiców ŁKS-u "piłkarze" rozczarowują średnio co 2 tydzień. Tyle razy proponowałem im pójście na mecz siatkarek aby zobaczyli jak ambitnie walczą zawodniczki w koszulkach z przeplatanką na piersi. Ci piłkarze to ludzie bez ambicji. Szkoda czasu na oglądanie ich na żywo. Mecz można nawet przegrać ale kibic powinien widzieć ambicję i wolę walki a tego ci ludzie nie mają!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX