Dla ŁKS liczy się tylko wygrana [TYPY]

- Wprawdzie do Łodzi przyjedzie lider tabeli, ale mam wrażenie, że piłkarze ŁKS wiedzą co mają zrobić, aby zdobyć komplet punktów - przyznaje Dariusz Lis, dyrektor klubu z al. Unii
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie wystartował koncertowo w tym sezonie. Do tej pory wygrał wszystkie mecze, po trzy u siebie i poza domem, a na wyjazdach stracił tylko trzy gole. W ostatniej kolejce pokonał u siebie rezerwy Jagiellonii Białystok aż 6:0.

Z kolei ŁKS wrócił z Ełku z kompletem punktów zdobytych w meczu z MKS (2:1) i do prowadzącego Finishparkietu ma tylko dwa punkty straty. W niedzielę o godz. 16 na stadionie przy al. Unii do dojdzie do spotkania lidera i wicelidera, a stawką meczu będzie pierwsze miejsce w tabeli. - Śmiem twierdzić, że to może być najważniejszy mecz w tym roku, i dla nas, i dla zespołu z Warmii i Mazur - mówi Dariusz Lis, dyrektor sportowy ŁKS. - Znam możliwości rywala. Drwęca przyjedzie do Łodzi aby wygrać, ale gdzie mamy szukać punktów, jeśli nie u siebie?

Zdaniem Lisa komplet kibiców na stadionie przy al. Unii jest tak ważny. - Wierzę, że rekordowa liczba widzów będzie dwunastym zawodnikiem ŁKS, za którego uważam naszych wiernych fanów - mówi dyrektor ŁKS.

Według Lisa dzienna sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie jest trzy razy większa, niż do tej pory na jesienne mecze na stadionie przy al. Unii. Stąd pomysł, aby na niedzielne spotkanie otworzyć dodatkowy sektor na trybunie. - Uruchamiamy sektor A1, który do tej pory był sektorem przeznaczonym dla gości - wyjaśnia Lis.

Dodaje, że od spotkania z Finishparkietem będzie także dla kibiców dostępny nowy parking, za którego korzystanie odpłatność wynosi pięć złotych. Tradycyjnie przed każdą kolejka prosimy o wytypowanie wyników. Tym razem w roli eksperta wystąpił właśnie Lis. Oto jego typy:

Huragan Wołomin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - 2

Ursus Warszawa - Motor Lubawa - 1

ŁKS 1926 Łomża - Widzew - x

Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda - 1

ŁKS Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - 1

Huragan Morąg - MKS Ełk - 1

Legia II Warszawa - Concordia Elbląg - 1

Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów - x

Mecz Lechia Tomaszów - Pelikan Łowicz przełożony na 27 listopada, godz. 11.