Sport.pl

ŁKS karze swoich piłkarzy za blamaż w Łęczycy

Czwartek w ŁKS upłynie pod znakiem kar. - Nie możemy tolerować takiej postawy piłkarzy, jak w meczu z Łęczycy - zapowiada Tomasz Salski, prezes klubu z al. Unii
W środę podopieczni trenera Marcina Pyrdoła w kompromitującym stylu odpadli z rozgrywek Pucharu Polski. Reakcja działaczy klubu z al. Unii na przegraną z Górnikiem Łęczyca (1:2) była błyskawiczna i, co istotne, także bolesna. - Podjęliśmy decyzję o nałożeniu kar na piłkarzy za niewłaściwe podejście do meczu w Łęczycy. O jej wysokości i kto ukarany zostanie zadecyduje kolektywnie dyrektor sportowy Krzysztof Przytuła i sztab szkoleniowy - tłumaczy Salski.

Jego zdaniem tak słaba postawa nie przystoi drużynie lidera tabeli III ligi, a tym bardziej, że na mecz w Łęczycy wybrała się ponad 200 osobowa grupa najwierniejszych fanów. - To oznacza, że klub nie tylko sowicie nagradza za wyniki w lidze, ale także spowoduje, że skromniejsze będą wypłaty dla niektórych zawodników - dodaje Salski.

Więcej o:
Komentarze (27)
ŁKS karze swoich piłkarzy za blamaż w Łęczycy
Zaloguj się
 • sajmon1909

  Oceniono 22 razy 4

  parę kupionych meczy i zabrakło na wypłaty na patałachów z akademii...
  panie obsralski, czy jak tam panu - jak teraz amator z andrzejowa zarabia 100 pln brutto, to po zapłaceniu kary chyba będą musieli dopłacać z własnej kieszeni?

 • loverewelka

  Oceniono 5 razy 3

  ram pam pam i po banie :)

 • Kocham Widzew

  Oceniono 19 razy 3

  gdyby nie walkowery juz wczesniej ap pozegnalo by sie z pucharem, a tak troche mniejszy wstyd

 • ferdzyn1910

  Oceniono 21 razy 1

  bez Rodionowa i innych podstawowych zawodnikow...akademia nie istnieje...widac jak slaba maja lawke rezerwowych hahahahahahaha

 • kriskrw

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe kto to jeszcze pamieta ? Az sie lza w oku kreci youtube.com/watch?v=T13yHkym3oo

 • arthurn

  Oceniono 18 razy 0

  sam trener wystawił taki skład a teraz piłkarze mają dostać kary za to że grali tak jak umieli. Chyba coś nie tak jest z finansami klubu.

 • michal_5001

  Oceniono 31 razy -1

  wg kibuców Akademii drużyna i klub odpuszcza wojewódzki puchar i można by było doszukać się w tym jakieś logiki bo liga jest ważniejsza ale zarząd nakłada karę na zawodników więc przesłanie dla grajków jest banalne:
  PANOWIE W AKADEMII ZAWSZE DYMANI BĘDZIECIE !
  muszla kabaretowa spełnia swoją funkcję !

 • rodowity54

  Oceniono 8 razy -2

  Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Ci piłkarze którzy wczoraj przegrali nie stanowią zaplecza dla pierwszej drużyny. W związku z powyższym sukcesywnie trzeba z nimi rozwiązywać kontrakty i szukać nowych lepszych a co najważniejsze bardziej ambitnych piłkarzy. Można przegrać ale po ambitnej walce a nie "przechodząc obok meczu"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX