Sport.pl

Kolejny trener odchodzi z ŁKS. Miał inną wizję szkolenia

Artur Kościuk nie trenuje już juniorów ŁKS. To drugi szkoleniowiec, który w ostatnim czasie odchodzi z klubu przy al. Unii.
Niedawno z pracy zrezygnował Piotr Faryński, którego zastąpił Maciej Szpak, były piłkarz m.in. ŁKS, Unii Skierniewice i Sokoła Aleksandrów. Teraz z klubu odszedł Artur Kościuk (w ekstraklasie rozegrał 197 spotkań), który miał ponoć inną wizję szkolenia młodzieży, niż Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy klubu z al. Unii. Będzie jednak szukał na orlikach talentów do drużyny z al. Unii. Na tym nie koniec, bo niedawno Michał Łabędzki, wychowanek ŁKS, miał zostać trener jednej z grup młodzieżowych, dla po rozmowie z przedstawicielami zarządu klubu nie podjął pracy. - Na razie szukamy zastępcy na miejsce Artura - informuje Dariusz Lis, dyrektor LKS. - O innych zmianach nic mi nie wiadomo.

Więcej o:
Komentarze (9)
Kolejny trener odchodzi z ŁKS. Miał inną wizję szkolenia
Zaloguj się
 • kono2291

  Oceniono 22 razy 4

  Walczyk, ty już naprawdę nie potrafisz pisać po polsku?

 • michal_5001

  Oceniono 7 razy 3

  @srajmon2013
  hahahahahaha, kundlu ty już masz tak spaczoną psychę że wszystko co dzieje się w Akademii Penetracji podciągasz pod Łódzki Widzew, jak Akademia wygrywa to też dzięki Widzewowi ?
  buhahahahahahahahaha

 • sajmon1909

  Oceniono 24 razy -2

  kolejna "strata" i ani jednego apewsiórka?
  pewnie obrzezani modlą się, żeby fartyński i kościuk nie upomnieli się o zaległości, bo akademia patałachów padnie na zbity pysk...
  znając realia, "bogacze" od lśniącej trybuny poszukają jakiejś kupy "szczęscia" w andrzejowie albo bychlewie...

 • reanimacjatrupa2015

  Oceniono 8 razy -4

  walczyk żałosny prowokatorze, po co ten tekst ??? szukasz dziury w całym ? szukasz problemu tam gdzie go nie ma ? normalna rzecz, każdy ma prawo wyboru, jeżeli Artur nie może dojść do porozumienia z Przytułą to nic na siłę, życzymy Kostkowi wszystkiego najlepszego i dziękujemy za wszystko co zrobił i nadal robi dla ŁKS-u. Czerwone szmaty niech się nie produkują, bo to wygląda na śmieszne próby dowartościowania amatorskiej Reanimacji 2015.

 • michal_5001

  Oceniono 27 razy -9

  żadna nowina to od początku śmierdziało ściemą na kilometr, jak to możliwe, żeby taki znany i ceniony trener jakim jest pan Artur miałby się zniżyć żałosnego poziomu amatorskiej Akademii Penetracji 2013 ? na takich fachowców potrzeba kasy a tej w Akademii 2013 brak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX