Afera korupcyjna. Zatrzymany Zdzisław L.

W niedzielę i poniedziałek wrocławska policja zatrzymała czterech piłkarzy w związku z aferą korupcyjną w polskiej piłce.
W niedzielę po meczu w Lubinie zatrzymano napastnika Arki Gdynia Grzegorza N. Tego samego dnia policja zatrzymała pomocnika Polonii Bytom Ireneusza K.

W poniedziałek wrocławska policja doprowadziła do prokuratury byłego gracza między innymi ŁKS Zdzisława L. oraz byłego kapitana Zagłębia Lubin Andrzeja Sz.

Nie jest wykluczone, że zatrzymania Ireneusza K., Grzegorza N. i Andrzeja Sz. są związane z ich występami w Zagłębiu Lubin. Prokuratura wstrzymuje się na razie od jakichkolwiek komentarzy w sprawach obu zawodników.

Kim jest Zdzisław L.

Urodził się 15 stycznia 1969 roku w Pabianicach. Grał na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika. Występował między innymi w ŁKS, Śląsku Wrocław, Pogoni Szczecin, Odrze Opole, RKS Radomsko, a od 2004 r. ponownie w ŁKS. W polskiej ekstraklasie zagrał w 360 spotkaniach w których strzelił 16 bramek. W styczniu tego roku został jego kontrakt z ŁKS został rozwiązany dyscyplinarnie.

W niedzielę zatrzymano Grzegorza N. »


Więcej o: