T-Mobile Ekstraklasa. Bruno Pinheiro z Widzewa o Sernasie: - Jest bardzo niebezpieczny

O godz. 18 przy al. Piłsudskiego rozpocznie się mecz Widzewa z Zagłębiem Lubin
Przeciwko łódzkiej drużynie powinien zagrać Darvydas Sernas, który latem został sprzedany do Zagłębia właśnie z Widzewa.

- On jest bardzo niebezpieczny. Nawet skupiając na nim wiele uwagi, on i tak może zrobić coś, czego się nie spodziewamy - mówi na widzew.pl, oficjalnej stronie klubu, Bruno Pinheiro. - Oczywiście, znamy go bardzo dobrze, znamy sposób jego poruszania, umiejętności, ale musimy być ostrożni i nie możemy pozwolić sobie na bycie zbyt zrelaksowanymi, tylko dlatego, że go znamy. Nigdy nie będzie wiadomo, co zrobi Sernas.

Defensywny pomocnik Widzewa mówi też o całej drużynie z Lubina: - Latem dokonali wielu dobrych transferów, ale jeszcze nie osiągają zbyt dobrych wyników. Są więc teraz szalenie zmotywowani, żeby osiągnąć dobry rezultat w Łodzi i rozpocząć marsz w górę tabeli. Na pewno jest to bardzo niebezpieczny zespół i musimy być bardzo ostrożni - zaznacza.

W kadrze Widzewa na mecz z Zagłębiem znaleźli się m.in. Emil Wrażeń i Sebastian Ceglarz z Młodej Ekstraklasy. Co sądzi o nim Pinheiro. - Sądzę, że ci młodzi gracze niczego nie muszą udowadniać, bo w Młodej Ekstraklasie zajmują pierwsze miejsce i robią kawał dobrej roboty. Widziałem wiele ich meczów i myślę, że mają wielki potencjał i mogą nam pomóc. Liczymy na nich. Dostali szansę, więc na pewno dadzą z siebie wszystko, żeby pomóc - kończy Portugalczyk.

Cały wywiad z Bruno Pinheiro na widzew.pl