T-Mobile Ekstraklasa. Czy Grzegorz Rasiak zagra przeciwko Widzewowi?

W niedzielę łódzka drużyna zmierzy się na własnym stadionie z Jagiellonią. Z zespołem z Białegostoku treningi rozpoczyna Grzegorz Rasiak
Były reprezentant Polski ma za sobą ciekawą przeszłość. W Polsce występował m.in. w GKS Bełchatów i Groclinie Grodzisk Wielkopolski, z którego przeniósł się do Anglii. Tam grał w Derby County, Tottenhamie Hotspur, Southampton, Boltonie, Watfordzie i Reading. W ostatnim sezonie był piłkarzem AEL Limassol, ale w kwietniu rozwiązał kontrakt z cypryjskim klubem. Teraz chce wrócić do Polski.

32-letni napastnik, który 37 razy zagrał w reprezentacji i strzelił 8 goli, w czwartek rozpoczyna treningi w Jagiellonii, która do meczu z Widzewem przygotowuje się w Grodzisku Wielkopolskim. - Jeszcze za wcześnie mówić, czy zostanie on naszym zawodnikiem, czy też nie. Zobaczymy, jak się zaprezentuje, w jakiej jest dyspozycji i wówczas podejmiemy jakąś decyzję - stwierdza Cezary Kulesza, prezes i jeden z właścicieli Jagiellonii.

Przed meczem z Widzewem trener Czesław Michniewicz ma kłopoty z napastnikami. Kontuzjowany jest m.in. Tomasz Frankowski. Od dłuższego czasu uraz leczy także Bartłomiej Grzelak.