Widzew rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

Do końca tygodnia będą one dostępne wyłącznie poprzez stronę internetową, a od 28 listopada również w kasach i oficjalnym sklepie Widzewa.
<b><a class=c1n href="<http://www.facebook.com/pages/%C5%81%C3%B3d%C5%BA-Sportpl/200768423330804>"> Jesteś kibicem i jesteś z Łodzi? Musisz zostać fanem Facebooka Łódź - Sport.pl&nbsp&raquo</a></b>

Kibice posiadający karnety z rundy jesiennej do 23 grudnia będą mogli rezerwować swoje dotychczasowe miejsca na trybunach. Karnet obejmuje 7 spotkań, w tym 3 mecze hitowe z Ruchem Chorzów, Legią Warszawa i Lechem Poznań. Właściciele karnetów obejrzą jeden mecz hitowy gratis, a drugi w cenie zwykłego meczu. Klub oferuje również kibicom liczne zniżki, m.in. dla posiadaczy karnetów z ubiegłej rundy, kobiet, dzieci, studentów, seniorów czy w ramach promocji "Jest nas coraz więcej", które umożliwiają nabycie karnetów w atrakcyjniejszych cenach.

- Przed nami ważna runda i walka o jak najlepsze miejsce w tabeli Ekstraklasy. Oglądanie meczów na żywo z trybun to bez wątpienia najlepszy sposób na przeżywanie emocji sportowych towarzyszących piłce nożnej. Warto zatem już teraz zarezerwować sobie czas na siedem spotkań ligowych i dobre miejsce na stadionie Widzewa, by bezpośrednio śledzić przebieg rozgrywek i dopingować naszą drużynę. Korzystając z oferty karnetów można zaoszczędzić blisko 60 proc. w stosunku do cen biletów, a także uniknąć stania w kolejkach po bilet przed meczami. Tym bardziej zachęcam wszystkich kibiców Widzewa do zakupu karnetu na kolejną rundę - mówi Marcin Animucki, prezes Widzewa.

Cena podstawowa karnetów na rundę wiosenną wynosi 119 zł na trybunę B, na D - 159 zł, na C i A (sektory 6-8) - 193 zł, na C+ (sektory 4-5) - 211 zł, na krytą A - 397 zł, a na A Lux - 464 zł. Na kibiców czekają również liczne rabaty obniżające ceny bazowe, m.in. za kontynuację przysługuje ulga w wysokości 10 proc. oraz zniżka o pół ceny biletu na mecz zwykły w ramach promocji za mecz z Cracovią, zaś w promocji "Jest nas coraz więcej" karnet można nabyć nawet za 1 zł. Studenci, którzy po raz pierwszy korzystają z propozycji Widzewa, będą mogli uzyskać 20-proc. bonifikatę. Z kolei 75 proc. upust czeka na seniorów po 65 roku życia i dzieci do lat 5, natomiast 50 proc. na kobiety i dzieci do lat 14. Ponadto karnet uprawnia do 50 proc. ulgi na zakup biletów na mecze Młodej Ekstraklasy.

Karnety będzie można nabyć przez internet na stronie ks-widzew.pl/zakup lub w klubowym sklepie bądź kasach od poniedziałku do piątku od 10 do 19 oraz w soboty od 10 do 14.

90 minut tortur. Czy to wciąż jest piłka nożna?