Sport.pl

Widzewiacy przegrali z Wisłą. W tym tygodniu nie dostaną wolnego dnia

Piłkarze Widzewa wrócili z Krakowa już po północy, dlatego poniedziałkowe zajęcia zaczną się później niż zwykle, bo o godz. 14
Zaczął się ostatni tydzień treningów Widzewa w tym roku. Ostatnie spotkanie ligowe drużyna rozegra w sobotę o godz. 15.45, a jego przeciwnikiem będzie Górnik Zabrze. - Dlatego zawodnicy nie będą mieć wolnego dnia, tak jak to było w poprzednich kilku tygodniach - informuje Michał Kulesza, rzecznik prasowy klubu. Wiadomo już, że w zajęciach nie wezmą udziału Souheil Ben Radhia oraz Piotr Grzelczak, którzy w spotkaniu z Wisłą doznali kontuzji. Pierwszy w najlepszym wypadku ma naciągnięty mięsień dwugłowy, zaś drugi skręcił staw skokowy. W poniedziałek obaj pojechali na badania lekarskie. Jednak szansa, że zagrają przeciwko zabrzańskiemu zespołowi jest niewielka.

Pewniejszy jest za to występ Ugo Ukaha i Krzysztofa Ostrowskiego, którzy nie zagrali przeciwko mistrzowi Polski. Nigeryjczyk został w Łodzi z powodu kłopotów ze ścięgnem Achillesa. Ostrowski był na ławce rezerwowych, ale wciąż boli go bark, dlatego szkoleniowcy nie chcieli ryzykować.

Kluby zalegają miastu ponad 2 mln zł! Najwięksi dłużnicy - Widzew i ŁKS


Więcej o: