Sport.pl

Jarosław Bieniuk znów w reklamie. Tym razem... restauracji

Po występach w reklamie drobiu i serialu ?Daleko od noszy? Jarosław Bieniuk będzie reklamować restaurację Sphinx, której prezesem jest właściciel Widzewa - Sylwester Cacek.
POLECAMY! Szefowie ŁKS ujawnili plan naprawczy. Jeśli nie zostanie zrealizowany, klub UPADNIE!

We wrześniu napisaliśmy, że Bieniuk wystąpił w ramach jednej z kampanii promujących zdrową żywność. Partnerem obrońcy Widzewa była wówczas jego życiowa partnerka i znana aktorka - Anna Przybylska. Na tym telewizyjna kariera Bieniuka się jednak nie skończyła. Kilka tygodni później 32-letniego defensora można było zobaczyć w serialu "Daleko od noszy", oczywiście u boku Przybylskiej, która odgrywa w nim jedną z głównych ról.

W ostatnim czasie obrońca Widzewa porzucił karierę aktorską, ale z działań marketingowych się nie wycofał. Jak podaje portal sportmarketing.pl Bieniuk weźmie udział w kampanii reklamowej sieci restauracji Sphinx. "Nowa kampania promocyjna sieci restauracji obejmuje BTL, w tym roll-upy, podkładki na stoły i wkładki do menu, promocję na stronie www.sphinx.pl i Facebooku oraz działania PR. Dodatkowo karta dań została wzbogacona o sekcję artykułów lifestylowych i porad kulinarnych, przeznaczonej do zabrania ze sobą" - podaje portal.

Prezesem i udziałowcem Sphinxa jest właściciel Widzewa Sylwester Cacek. Warto przy tym dodać, że kilka dni temu Bieniuk przedłużył kontrakt z Widzewem. Jak pisze sportmarketing.pl "trudno tych dwóch spraw ze sobą nie łączyć".

Wysyp młodych talentów w ekstraklasie. O przyszłość reprezentacji nie musimy się martwić?


Więcej o:
Komentarze (2)
Jarosław Bieniuk znów w reklamie. Tym razem... restauracji
Zaloguj się
  • Gość: lala

    0

    Defensor- to w ogóle jest takie słowo?

  • Gość: adas

    0

    sphinx czyli podle zarcie za duza kase. co pare lat tam zagladam w roznych miejscach polski i zawsze tak samo zaluje. a co do bieniuka to niech lepiej zostanie przy tym co mu w miare jako tako wychodzi bo w charyzmy i talentu aktorskiego to on za grosz nie ma. mialki typ, jak to sie mowi "cieple kluchy".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX