Widzew trenuje i... negocjuje. Co dalej z Sebastianem Maderą i Adrianem Budką?

Już o siódmej rano piłkarze Widzewa rozpoczęli w poniedziałek treningi na zgrupowaniu w Kleszczowie. Później ćwiczyli jeszcze dwukrotnie...
POLECAMY! Budowa stadionu Widzewa. Klub i miasto zadowolone: "Wszystko idzie zgodnie z planem"

... i tak ma być aż do końca zgrupowania, czyli do soboty. Wtedy drużyna rozegra sparingi z Omegą Kleszczów i Sokołem Aleksandrów i wróci do Łodzi.

Lżejsze zajęcia mają tylko rekonwalescenci - Ugo Ukah i Sebastian Duda. Obaj odczuwają jeszcze skutki urazów z końcówki rundy jesiennej.

Wśród normalnie trenujących jest Adrian Budka, który w ubiegłym tygodniu podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin. Obowiązuje on od 1 lipca, ale piłkarz już teraz chciałby przenieść się do lidera I ligi. Tego samego podobno chcą szefowie klubu ze Szczecina, lecz na razie nie złożyli oferty. W Widzewie twierdzą, że z pewnością Budka nie odejdzie za darmo, ani za umorzenie zaległości (taka informacja pojawiła się wczoraj). - Czekamy na ofertę - mówi Michał Kulesza, rzecznik prasowy klubu z al. Piłsudskiego.

Podobna sytuacja jest z ćwiczącym w Młodej Ekstraklasie Sebastianem Maderą, którego chce mieć Zagłębie Lubin. Rozmowy między klubami trwają, ale do porozumienia na razie jest daleko.

Piękne dziewczyny i żony piłkarzy Widzewa na trybunach. Nie tylko Anna Przybylska [ZDJĘCIA]