Widzew rozpoczyna sprzedaż biletów na mecze rundy wiosennej. Zobacz, na jakie zniżki możesz liczyć

W najbliższy piątek rozpocznie się sprzedaż biletów na mecze w rundzie wiosennej rozgrywane na stadionie przy al. Piłsudskiego.
W pierwszej kolejności kibice będą mogli kupić wejściówki na pojedynek z Podbeskidziem Bielsko-Biała, zaś od 19 lutego dostępne będą bilety na pozostałe wiosenne spotkania.

Dla fanów, którzy kupią bilet z wyprzedzeniem, klub przygotował korzystne zniżki. Przy zakupie na co najmniej siedem dni przed meczem przysługuje 30 proc. ulgi, a w tygodniu poprzedzającym spotkanie 20 proc. bonifikata. Pełną cenę trzeba będzie za to zapłacić w dniu meczu. Na rabaty mogą liczyć także dzieci, seniorzy, kobiety, a także nowi kibice Widzewa. - W tej rundzie rozegramy siedem spotkań na naszym stadionie. Zapowiadają się emocjonujące mecze z Legią Warszawa, Lechem Poznań oraz zaprzyjaźnionym Ruchem Chorzów. Startujemy ze sprzedażą biletów już teraz, aby jak najwięcej osób mogło kupić wejściówkę na pierwsze spotkanie z Podbeskidziem - mówi Marcin Animucki, prezes RTS Widzew Łódź SA.

Oprócz promocji czasowych na zakup biletu, klub z al. Piłsudskiego przygotował zniżki dla kobiet, dzieci, seniorów i nowych kibiców na zakup biletu na trybuny inne niż D. I tak: dzieci do lat pięciu oraz seniorzy w wieku 65+ mogą liczyć na 82 proc. rabat. Z kolei 66 proc. bonifikata czeka na dzieci do lat 14, kobiety, a także kibiców, którzy po raz pierwszy wyrobią Kartę Identyfikacji Kibica.

Szczegółowy cennik biletów na rundę wiosenną znajduje się na stronie widzew.pl Wejściówki dostępne będą w sklepie firmowym Widzewa przy al. Piłsudskiego 124/136, który czynny jest w dni powszednie w godz. 12. do 19. i w soboty od 10. do 16.

Równolegle trwa sprzedaż karnetów Widzewa na rundę wiosenną. Na fanów czekają różne rabaty obniżające ceny bazowe, w tym 10 proc. ulga za kontynuację oraz obniżka o pół ceny biletu za mecz zwykły w ramach promocji za mecz z Cracovią. Z kolei w promocji "Jest nas coraz więcej" karnet można kupić nawet za złotówkę. Co więcej, studentom, którzy są nowymi kibicami Widzewa, przysługuje bonifikata w wysokości 20 proc. Na 75 proc. upust mogą liczyć seniorzy powyżej 65 roku życia i dzieci do lat 5, a na 50 proc. zniżkę - dzieci do lat 14 - rabaty te dotyczą wszystkich trybun za wyjątkiem D.

Z korzystania z ulgi na wszystkie sektory, w tym po raz pierwszy również na trybunie pod zegarem, skorzystają w tej rundzie kobiety. Mogą one liczyć nawet na 55 proc. zniżkę. W dodatku, karnet na rundę wiosenną uprawnia do 50 proc. rabatu na zakup biletów na mecze Młodej Ekstraklasy Widzewa.

Od tego sezonu, aby wejść na stadion Widzewa konieczne jest posiadanie zdjęcia w bazie klubu. Kibice, którzy jeszcze nie uzupełnili swojej fotografii, mogą bezpłatnie zrobić zdjęcie w firmowym sklepie klubu z al. Piłsudskiego. W dniu meczu będzie można je również wykonać w punkcie informacyjnym zlokalizowanym w przy kasie nr 5 od strony ul. Tunelowej i czynnym od godz. 10. Zdjęcia można też przesyłać drogą elektroniczną za pomocą formularza na stronie https://ks-widzew.pl/KIK/ . Zdjęcia uzupełnione samodzielnie wymagają jednak potwierdzenia zgodności z wizerunkiem kibica przez pracownika klubu.