Widzew reklamuje mecze rundy wiosennej. "Przyjdź, zobacz, dopinguj!" [WIDEO]

Widzew rozpoczyna promocję rundy wiosennej rozgrywek T-Mobile Ekstraklasa.
20-sekundowy spot reklamowy będzie się pojawiał w telewizji i na wielkoformatowych ekranach LED na ulicach Łodzi. Podczas trwania filmiku wyświetlają się najlepsze akcje drużyny z al. Piłsudskiego z rundy jesiennej. Pojawiają się także hasła: "Czas wyzwań", "czas emocji", "czas walki", "czas zwycięstwa", "przyjdź, zobacz, dopinguj" oraz "Razem Tworzymy Siłę"

Reklamę telewizyjną i outdoorową Widzewa wspierają też spoty radiowe oraz bannery w internecie zachęcające do zakupu karnetów na wiosenne rozgrywki, a także działania PR. Kampania prowadzona będzie do maja. - Chcemy zachęcić jak najwięcej osób, aby dołączyły do nas i wspierały drużynę z trybun stadionu. Na meczach Widzewa zawsze jest niepowtarzalna atmosfera, którą przy efektownej oprawie i głośnym dopingu tworzą nasi fani. Nowym spotem na rundę wiosenną chcieliśmy oddać ten wyjątkowy klimat i pokazać kibicom choć odrobinę energii i sportowych emocji, które czekają na stadionie Widzewa - mówi Marcin Animucki, prezes klubu z al. Piłsudskiego.

Reklamę Widzewa przygotowało studio Esflores. Spot będzie się ukazywał na antenie telewizji: Toya i TVP Łódź oraz na telebimach należących do firmy ClearDisplay. Można go także oglądać na portalu YouTube.