Widzew przegrał ze śniegiem. Dwie trybuny zamknięte na meczu z Podbeskidziem!

Ze względu na trudne warunki pogodowe podczas sobotniego meczu Widzewa z Podbeskidziem Bielsko-Biała zamknięte będą trybuny A6-A8 oraz B.
Kibice będą mogli obejrzeć spotkanie z trybuny krytej oraz trybun C i D. Z powodu trudnych warunków pogodowych podczas tego spotkania nieczynne będą sektory: A6-A8 oraz B. Fani, którzy kupili już bilety wstępu na zamknięte trybuny zostaną przekierowani na miejsca na sektorze C, z wyłączeniem C+.

W punktach gastronomicznych przy otwartych trybunach kibice będą mogli kupić ciepłe posiłki. Jednocześnie po raz pierwszy na stadionie przy al. Piłsudskiego dostępne będzie specjalne widzewskie piwo marki Harnaś. - Z uwagi na niesprzyjającą pogodę, by zapewnić bezpieczeństwo naszym kibicom zdecydowaliśmy się zamknąć niektóre trybuny na mecz z Podbeskidziem. Oczywiście miejsca na trybunie krytej oraz sektora C i D będą czekać w sobotę na przyjęcie kibiców - mówi Marcin Animucki, prezes Widzewa.

W związku ze zmianami na stadionie, na sobotnie spotkanie Widzew wstrzymał czasowo sprzedaż biletów na trybuny A6-A8 i B. Cały czas prowadzona jest natomiast sprzedaż wejściówek na trybuny A2, A4 i C i D, które będą otwarte dla kibiców podczas meczu z Podbeskidziem.