Młody napastnik Widzewa będzie mógł zagrać z Podbeskidziem. Wraca ze zgrupowania kadry

Trener Widzewa Radosław Mroczkowski w meczu z Podbeskidziem będzie mógł skorzystać z Mariusza Stępińskiego, który ostatnio był na konsultacjach reprezentacji Polski do lat 17.
Stępiński na kadrze w Grodzisku Wielkopolskim miał przebywać do soboty. Tego dnia jednak o godz. 13.30 Widzew zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała w 18. kolejce T-Mobile Ekstraklasy.

W klubie z al. Piłsudskiego starano się, żeby młody piłkarz wrócił ze zgrupowania i wznowił treningi z łódzką drużyną. Trenerom bardzo zależy na Stępińskim, bo po odejściu Grzelczaka, w zespole zostało tylko dwóch napastników - Princewill Okachi i Przemysław Oziębała.

Trener Mroczkowski może być jednak zadowolony, bo wiadomo już, że Stępiński opuścił konsultacje kadry w Grodzisku i będzie do dyspozycji szkoleniowca w piątkowym meczu.

Tymczasem do Widzew trafiło już kolejne powołanie do kadry dla Stępińskiego, które dotyczy meczu z Anglia zaplanowanego na 7 marca. Zgrupowanie reprezentacji zaczyna się jednak pięć dni wcześniej, a to oznacza, że 17-latek może nie zagrać w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (4 marca).

Na pierwszy mecz z Podbeskidziem nie uda się jednak sprowadzić tunezyjskiego napastnika Mehdiego Ben Dhifallaha. - Formalności związane z jego zatwierdzeniem w ekstraklasie trwałyby zbyt długo - tłumaczy Michał Kulesza, rzecznik prasowy Widzewa.