Widzew obniża ceny karnetów na rundę wiosenną!

Widzew wprowadził obniżkę cen na zakup karnetów na rundę wiosenną. Kibice będą mogli kupić stałą wejściówką na stadion przy al. Piłsudskiego płacąc od 18 zł do 70 zł mniej w zależności od trybuny.
Do końca rundy na stadionie Widzewa zostanie rozegranych jeszcze sześć spotkań ligowych, w tym trzy tzw. mecze hitowe - z Ruchem Chorzów, Legią Warszawa i Lechem Poznań. Klub nadal oferuje rabaty dla kibiców, w tym dla posiadaczy karnetów z ubiegłej rundy, dzieci, kobiet, seniorów i studentów, a także w ramach promocji "Jest nas coraz więcej".

Po najnowszej obniżce cen, bazowe ceny karnetów na wiosenne mecze wynoszą: na "B" - 101 zł, na "D" - 135 zł, na "C" i "A" (sektory 6-8) - 164 zł, na C+ (sektory 4-5) - 179 zł, na krytą "A"- 337 zł, a na "A" Lux - 394 zł.

Dodatkowo przy zakupie karnetów na kibiców czeka szeroka propozycja zniżek od 10 proc. do nawet 75 proc., a także promocja, w której mogą nabyć karnet już za 1 zł. Więcej informacji na temat karnetów i rabatów znajduje się na stronie Widzew.pl

Karnety na mecze Widzewa można nabyć w firmowym sklepie klubu przy al. Piłsudskiego 124/136. Sprzedaż w dni powszednie prowadzona jest w godzinach od 12 do 19 oraz w soboty od godz. 10 do 16. Karnet można też kupić przez internet, wchodząc na klubowy portal.