Marcin Kaczmarek, były piłkarz ŁKS, nowym idolem kibiców Widzewa. "Pokazujesz charakter, szacun!" [WIDEO]

Kibice Widzewa mają nowego idola. Jest nim Marcin Kaczmarek, który jeszcze jesienią grał w ŁKS


33-letni pomocnik był najlepszym zawodnikiem drużyny z al. Piłsudskiego w dwóch ostatnich meczach z - Legią Warszawa i ŁKS. W derbach zdobył gola, a w pojedynku ze stołeczną drużyną walczył za dwóch i był bardzo bliski strzelenia zwycięskiej bramki. Wcześniej wywalczył rzut karny.

Dla kibiców Widzewa to najbardziej prestiżowe spotkania w sezonie. Zespół prowadzony przez Radosława Mroczkowskiego zdobył w nich tylko dwa punkty, ale pokazał charakter i wielką wolę walki.

Po meczu z Legią fani Widzewa na stojąco dziękowali swoim zawodnikom za zaangażowanie. Największe owacje zgotowali jednak Marcinowi Kaczmarkowi, którego nazwisko najczęściej skandowali. - Dziękuję kibicom za fantastyczne wsparcie i doping. Czuliśmy ich wsparcie i dodawali nam skrzydeł. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie podobnie i frekwencja równie wysoka - mówił po meczu piłkarz, który jeszcze w rundzie jesiennej występował w ŁKS.

Długo po spotkaniu z Legią na Kaczmarka czekali najwierniejsi sympatycy, którzy prosili go o autografy i robili sobie z nim zdjęcia. - Marcin, na boisku pokazujesz prawdziwy widzewski charakter, szacun! - krzyknął jeden kibic.