Weź udział w konkursie Widzewa na Facebooku i zgarnij ciuchy Armaniego!

Ubrania Emporio Armani i bon o wartości 1000 zł - to najcenniejsze nagrody, jakie można wygrać w ogłoszonym na Facebooku wspólnym konkursie włoskiej firmy i Widzewa Łódź.
O nagrody w konkursie mogą powalczyć między innymi fani Widzewa na Facebooku, którzy polubią również oficjalny profil sklepu Emporio Armani 7. Do zdobycia są wygodne koszulki i bluzy z najnowszej kolekcji sportowej znanego włoskiego projektanta, napoje energetyczne Widzewa, a także bon o wartości 1000 zł na zakupy w salonie firmowym Emporio Armani 7 w łódzkiej Manufakturze.

Konkurs Emporio Armani 7 i Widzewa organizowany jest na stronie facebook.com/EA7manufaktura. Gdy liczba fanów tego profilu przekroczy 700 osób, opublikowane zostanie pierwsze polecenie konkursowe. Następne pojawiać się będą za każdym razem kiedy liczba fanów profilu zwiększać się będzie o kolejne 100 osób. Nagrody otrzyma pierwszych sześciu fanów, którzy na adres emporioarmani7@wp.pl wyślą prawidłową odpowiedź na poszczególne polecenia konkursowe podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Ostatnie polecenie opublikowane zostanie, gdy profil salonu Emporio Armani 7 na Facebooku zgromadzi 2000 fanów. Co więcej, dzień później odbędzie się finał konkursu. Do wszystkich osób biorących udział w zabawie wysłany zostanie e-mail z finałowym poleceniem. Zwycięzcą zostanie osoba, która najszybciej odeśle poprawną odpowiedź, a w nagrodę otrzyma bon na zakupy w salonie Emporio Armani 7 w Manufakturze o wartości 1000 zł oraz 100 butelek napoju energetycznego Widzew. Informacje o poszczególnych etapach konkursu pojawiać się będą na bieżąco na oficjalnym profilu Widzewa na Facebooku. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie http://widzew.pl/pl/wiadomosci/informacje/7616.html.

Skra, Budowlani, ŁKS Siemens... Cały sport z Łodzi i okolic na Facebooku Łódź - Sport.pl »