Panka i Dudu rozwiązali kontrakty z Widzewem

Jak dowiedział się lodz.sport.pl Panka i Dudu mogą za darmo odejść z Widzewa
Mindaugas Panka i Dudu Paraiba to podstawowi zawodnicy drużyny z al. Piłsudskiego. Obaj mieli jeszcze ważne umowy, ale należeli do najlepiej zarabiających w drużynie. Widzew miał wobec nich duże zaległości, co mogło być problemem przy uzyskaniu licencji. Dowiedzieliśmy się, że po rozmowie z Sylwestrem Cackiem, właścicielem widzewskiej spółki, zapadła decyzja, że obaj odchodzą z Widzewa. Piłkarze już pożegnali się z kolegami.

Przypomnijmy, że wcześniej kontrakty rozwiązali Ugo Ukah i Bruno Pinheiro. Powód był ten sam - wielkie długi klubu wobec nich.

Zobacz także
 • Princewill Okachi podpisał nowy kontrakt z Widzewem. Na jak długo?
 • Łukasz Broź odejdzie z Widzewa do Wisły Kraków?
Komentarze (19)
Panka i Dudu rozwiązali kontrakty z Widzewem
Zaloguj się
 • bez.komentarza

  Oceniono 13 razy 13

  W tym wszystkim nurtują mnie 2 rzeczy -

  1). Jak będzie wyglądał (i grał) Widzew w przyszłym sezonie, skoro już nie ma Dudu, Ukaha, Panki i Pinheiro, a mogą odejść kolejni piłkarze.
  2). Jakim cudem Widzew zajął tak dobre miejsce, skoro od jakiegoś czasu nie płacił swoim piłkarzom? Moim zdaniem to świadczy tylko o tym, że ci piłkarze są prawdziwymi profesjonalistami. Nie jestem złośliwy, stwierdzam fakty. Od kilku miesięcy zawodnicy nie otrzymywali pensji. Mieli prawo być zdenerwowani, mieli prawo grać gorzej albo grać "przeciwko" działaczom. A oni grali na miarę swoich możliwości, nie robili na złość działaczom i utrzymali się w ekstraklasie. Za to ich szanuję. Nie wiem, co bym zrobił na miejscu takiego Dudu czy Ukaha - gdyby dla mnie szef nie płacił od 6 miesięcy, raczej bym olewał robotę i nie starał się.

 • only1908

  Oceniono 28 razy 12

  czyli co...... teraz przyjda nowi, beda mieli obiecane zlote gory,przyjdzie koniec sezonu,problemy z dostaniem licencji i znowu beda wszyscy odchodzic za porozumieniem stron......i tak w kolko.W ten sposob polska liga nigdy nie bedzie porzadna.Smiech na sali

 • oklodz61

  Oceniono 16 razy 8

  Robią co mogą, by otrzymać licencję?!

 • stasysny

  Oceniono 3 razy 1

  Zachowali się bardzo dobrze, odchodząc za porozumieniem stron. Świadczy to o tym, że mają dobre zdanie o Widzewie mimo wszystko. Ale piłkarsko to niestety bardzo zła wiadomość.

 • mcavennie

  Oceniono 13 razy 1

  e tam osłabienie. skauci Widzewa maja dobre rozeznanie w II lidze maltańskiej dojdzie jeszcze jakiś kolega Kaczmarka z ŁKS-u i będzie git

 • kolcak72

  Oceniono 13 razy -1

  w tej lidze wszyscy jestescie wielcy :)

 • sebaswcom29

  Oceniono 11 razy -3

  kopana ledwo zakonczona a tu ruch w interesie jak piszczy odejda wszyscy poza murzynem ktory bedzie postarchem widzewskiej biedoty w walce o ekstraklasowy byt, reszta miejsc przypadnie nowym kopaczom wzgledem ktorych nie bedzie dlugow jeszce bo gdzies kopac musza i wszystko zaczynamy od poczatku widzew znow bedzie wielki znaczy on jest wielki zapomnialem

 • mrkks

  Oceniono 27 razy -11

  witamy w lechu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX