Widzew Łódź rozpoczął sprzedaż karnetów na nowy sezon

Na razie karnety na rundę jesienną można kupować przez internet. W oficjalnym sklepie Widzewa będą do nabycia od 16 lipca.
Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze rozgrywane na stadionie przy al. Piłsudskiego. W sezonie 2012/13 kibice kupując karnety na najpopularniejsze trybuny mogą zaoszczędzić do 10 procent w porównaniu do poprzednich rozgrywek.

W nowym sezonie zmieniły się ceny karnetów na trybuny A (sektory 6-8), C oraz D. Wiąże się to ze zmianą rangi poszczególnych meczów. Dotychczas 6 spośród 15 spotkań rozgrywanych na widzewskim stadionie było meczami hitowymi. W najbliższej rundzie jedynie mecz z Legią Warszawa będzie takim spotkaniem. Dodatkowo pojawiła się nowa kategoria meczów topowych (z Pogonią Szczecin, Lechem Poznań i Jagiellonią Białystok), na które bilety sprzedawane będą w specjalnych cenach.

- Przygotowując założenia sprzedaży biletów i karnetów na nowy sezon, postanowiliśmy uwzględnić sugestie, które otrzymaliśmy dotychczas od naszych kibiców. Mamy nadzieję, że dzięki takiemu działaniu zachęcimy jak najwięcej fanów Widzewa do regularnego przychodzenia na nasz stadion. - mówi Marcin Ciącio, dyrektor sprzedaży w klubie z al. Piłsudskiego.

Karnety na rundę jesienną można już kupować w internecie (na stronie www.ks-widzew.pl/zakup/), natomiast w oficjalnym sklepie Widzewa (przy al. Piłsudskiego 124/136) będą do nabycia od 16 lipca. Do 22 lipca Klub rezerwuje miejsca dla posiadaczy karnetów z rundy wiosennej 2011/2012.

W drugiej połowie lipca rozpocznie się również sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2012/2013. Posiadacze karnetów na rundę jesienną, którzy do końca września zdecydują się na zakup karnetu na rundę wiosenną dodatkowo otrzymają od Klubu 20-procentowy rabat.

Dla osób, które zakupią karnet na rundę jesienną sezonu 2012/2013 Widzew przygotował szereg niespodzianek. Co setny kibic otrzyma w prezencie widzewski T-shirt, a 1910 osoba, która zakupi karnet zostanie zaproszona do VIP-owskiej strefy GOLD. Dodatkowo, na początku sierpnia wśród wszystkich posiadaczy karnetów zostanie zorganizowany konkurs, w którym do wygrania będzie możliwość spotkania z zawodnikiem Widzewa.

Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnejstronie Widzewa