Widzew Łódź przedłużył umowę ze sponsorem

RTS Widzew Łódź SA przedłużył umowę z firmą Deante, producentem wysokiej klasy sprzętu łazienkowego i kuchennego.
Tym samym w kolejnym sezonie partner będzie reklamować się na stadionie przy al. Piłsudskiego, a także na oficjalnej stronie internetowej klubu. Współpraca zakłada też dalsze zaangażowanie sponsora w budowę ośrodka szkoleniowego Akademii Futbolu w Bratoszewicach. Deante jest kolejną firmą, z którą Widzew podpisał kontrakt po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2011/2012. Wcześniej przedłużono umowy z takimi firmami jak: Impall, Eris Partner Karopol Łódź oraz "marczak", Advert House i PK Trading.

- Już od lat mamy przyjemność wspierać Widzew, więc nie raz mogliśmy przekonać się o sile widzewskiej marki. Bez wątpienia jest to klub, który na stałe zaznaczył swoje miejsce na mapie sportowej Łodzi, jak i w sercach wielu kibiców. Chcemy pielęgnować tę ogromną wartość, jaką tworzy Widzew i wspierać go w dalszym rozwoju. Dlatego podjęliśmy decyzję o przedłużeniu naszej współpracy, która do tej pory cały czas układa się bardzo dobrze - mówi Dariusz Antczak, właściciel firmy Deante.

W ramach umowy na stadionie Widzewa w kolejnym sezonie pojawią się m.in. bannery reklamujące sponsora. Dodatkowo Deante będzie promowany również na oficjalnej stronie klubu www.widzew.pl.

- Deante jest już kolejną firmą, z którą podpisaliśmy umowę na nowy sezon. Z pewnością nie będzie też ostatnią, bo cały czas intensywnie pracujemy nad pozyskaniem kolejnych partnerów. Niemniej jednak dalsza współpraca z Deante to dla nas ogromny sukces. Od wielu lat firma ta należy do kluczowych partnerów Widzewa - mówi Marcin Ciącio, dyrektor sprzedaży RTS Widzew Łódź SA.