Sport.pl

Nowy piłkarz Widzewa: Do dobrej gry przez 90 minut brakuje nam jeszcze dużo

- Jeszcze nam dużo brakuje, abyśmy zagrali całe 90 minut bardzo dobrze - mówi po sparingu z Pelikanem Łowicz Adam Banasiak, dla którego był to nieoficjalny debiut w drużynie Widzewa Łódź.
Banasiak to obok Adriana Piotrowskiego jedyny piłkarz, który latem dołączył do Widzewa. Dla 23-latka sobotni sparing z Pelikanem, wygrany przez łodzian 3:0, był więc nieoficjalnym debiutem w drużynie z al. Piłsudskiego. - Wynik cieszy, aczkolwiek jest to tylko okres przygotowawczy i przede wszystkim mieliśmy wykonać dobrą pracę na boisku - przyznał po meczu Banasiak.

I dodał: - Wiadomo, że jeszcze nam dużo brakuje, abyśmy zagrali całe 90 minut bardzo dobrze. Teraz kończymy dwutygodniowy okres przygotowawczy, a w poniedziałek wyjeżdżamy na zgrupowanie [do Kleszczowa - przyp. red.]. Z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Obóz w Kleszczowie potrwa do 15 lipca. W tym czasie widzewiacy rozegrają najprawdopodobniej dwa sparingi. Dziesięć dni po powrocie piłkarze z al. Piłsudskiego wyjadą na obóz do Wronek, który potrwa do 4 sierpnia.

Więcej o:
Komentarze (1)
Nowy piłkarz Widzewa: Do dobrej gry przez 90 minut brakuje nam jeszcze dużo
Zaloguj się
  • kossaga

    Oceniono 3 razy -1

    który to Banasiak?
    ten z walizką :)
    www.weszlo.com/news/10529-Widzew_rozpoczyna_kolejny_casting_na_pilkarzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX