Jak to nie wpadło? Zobacz efektowny lob Hachema Abbesa z Widzewa [WIDEO]

Piłkarze Widzewa rozgromili w sparingu Polonię Bytom 4:0. Klub z al. Piłsudskiego zamieścił w internecie nagranie z tego meczu.
Widzewiacy nie dali najmniejszych szans drużynie z Bytomia. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Hachem Abbes, a do bramki trafili także Mariusz Rybicki i Mehdi Ben Dhifallah. Ten pierwsze mógł strzelić hat-tricka, ale jego przepiękny 70 metrowy lob, minimalnie minął słupek (1 minuta i 37 sekunda filmiku).

Z testowanych zawodników z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy: Radosław Bartoszewicz i Radosław Mikołajczak.Po meczu trudno ocenić, ile jest wart Widzew, bo przeciwnik nie zmusił go do wysiłku. Bramkarze - Maciej Mielcarz i Milosz Dragojević - wynudzili się i można ich ocenić tylko za dyrygowanie defensywą. W niej zaś zagrali dwaj testowani piłkarze: Peres Benevente Wallace i Mekeil Williams. Pierwszy zdał egzamin i zdaniem trenera Radosława Mroczkowskiego przez najbliższy tydzień zostanie w jego zespole. - Dobrze gra głową, jest szybki - chwalił Brazylijczyka szkoleniowiec. Williams, który wiosną występował w Pogoni Szczecin, wcześniej w ojczyźnie, czyli Trynidadzie i Tobago, wypadł bardzo przeciętnie i drugiej szansy nie dostanie.

Po sparingu z Polonią widzewiacy wrócili do domu, a w poniedziałek mają wolne. W planie mają jeszcze jeden obóz - pod koniec lipca we Wronkach.