Sport.pl

Radosław Bartoszewicz podpisał kontrakt z Widzewem Łódź

Widzew Łódź pozyskał kolejnego piłkarza przed nowym sezonem ekstraklasy. Rocznym kontraktem z łódzkim klubem związał się Radosław Bartoszewicz
29-letni piłkarz, który trenował z Widzewem od początku okresu przygotowawczego, podpisał z Widzewem roczny kontrakt z możliwością jego przedłużenia. - Radek jest kolejnym doświadczonym zawodnikiem, który związał się kontraktem z naszym klubem. W poprzednim zespole był podstawowym graczem a wszystkie mecze Bogdanki rozpoczynał w wyjściowym składzie. Wnosił wiele dla tego zespołu i liczę, że również tak będzie w Widzewie. Po tych kilkunastu dniach treningów widać, że Radek szybko zaaklimatyzował się w naszym zespole - mówi Radosław Mroczkowski, trener Widzewa.

Bartoszewicz urodził się 9 maja 1983 roku w Sztumie. Ostatnie pięć sezonów spędził w drużynie z Łęcznej. W rozgrywkach 2011/2012 wystąpił w sumie w 29 meczach, w których zdobył 2 gole.

Bartoszewicz jest czwartym letnim transferem Widzewa. Wcześniej do drużyny dołączyli Sebastian Dudek, Adam Banasiak i Adrian Pietrowski.

Która z drużyn będzie miała większy problem z utrzymaniem się w swojej lidze?
Więcej o: