Widzew sprzedaje bilety, karnety i... minikarnety

Do pierwszego meczu Widzewa w nowych rozgrywkach pozostało już mało czasu. Od poniedziałku klub sprzedaje też minikarnety. Obejmują one cztery spotkania domowe łódzkiej drużyny
W klubie tłumaczą, że wprowadzili je do sprzedaży, bo nie każdy może sobie pozwolić na pełny karnet, albo nie są w stanie z góry zaplanować udziału we wszystkich spotkaniach rundy. Każdy, kto zdecyduje się na zakup minikarnetu, jeden mecz obejrzy gratis. Dodatkowe zniżki otrzymują ponadto kobiety oraz dzieci do 14. roku życia.

Jeszcze bardziej opłata się kupić karnet na całą rundę. Na wysokie rabaty mogą liczyć studenci oraz seniorzy powyżej 65 lat. Posiadaczom karnetów z rundy wiosennej 2012 przysługuje zniżka za kontynuację w wysokości 10 procent. Wciąż obowiązuje też promocja "Jest nas coraz więcej", pozwalająca na nabycie karnetu nawet za symboliczną złotówkę.

Na karnetowców w tym sezonie czekają niższe ceny na najpopularniejsze trybuny (A6-8, C , C+ oraz D) oraz szereg dodatkowych atrakcji. Co setny nabywca otrzymuje w prezencie widzewski t-shirt, a 1910 kupujący zostanie zaproszony do VIP-owskiej strefy GOLD. Ponadto, od wtorku kibice będą mogli rywalizować w konkursie o czerwonego skutera Piaggio Fly, który zostanie wręczony zwycięzcy podczas meczu z Ruchem Chorzów.

Karnety, minikarnety oraz bilety na nadchodzącą rundę są do nabycia przez Internet (https://www.ks-widzew.pl/zakup/ ) oraz w Oficjalnym Sklepie Widzewa przy al. Piłsudskiego 124/136. Warunkiem zakupu jest posiadanie uzupełnionej karty KIK.