Marcin Kaczmarek, pomocnik Widzewa, po remisie z Górnikiem: - To najlepsza drużyna, z jaką zmierzyliśmy się w tym sezonie

Marcin Kaczmarek, pomocnik Widzewa, stwierdził, że Górnik Zabrze postawił najtrudniejsze warunki gry ze wszystkich zespołów, z jakimi łodzianie zmierzyli się w obecnych rozgrywkach.
- W pierwszej połowie to zabrzanie byli lepsi, ale w drugiej połowie, to my zdecydowanie przeważaliśmy. Można powiedzieć, że podział punktów w tym spotkaniu, to sprawiedliwy wynik - ocenił Kaczmarek.

Skrzydłowy drużyny z al. Piłsudskiego dodał, że pozycja lidera ekstraklasy i rola faworyta, nie przeszkadzała jego zespołowi w przygotowaniu do tego meczu. - To nie miało większego znaczenia. Co do meczu, to szkoda, że nie potrafiliśmy się lepiej zachować przy stałym fragmencie gry, po którym straciliśmy gola. Chwila nieuwagi spowodowała, że później musieliśmy gonić i za wszelką cenę walczyć, aby strzelić wyrównującą bramkę. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że przegrywamy tylko 0:1 i możemy to spokojnie odrobić. Daliśmy radę - zakończył.