Prezydent Hanny Zdanowska spotkała się z szefami Widzewa

Prezydent Hanna Zdanowska przyjęła w Urzędzie Miasta Łodzi przedstawicieli Widzewa. Tematem rozmów była m.in. budowa nowego stadionu przy al. Piłsudskiego
Spotkanie rozpoczęło się po godz. 14. Ze strony klubu do magistratu przyszli: Monika Miłkowska-Bruczko, prezes Widzewa oraz wiceprezesi Mateusz Cacek i Paweł Młynarczyk. Nie ma za to właściciela klubu Sylwestra Cacka.

Ze strony miasta w spotkaniu uczestniczą prezydent Hanna Zdanowska, wiceprezydent odpowiedzialny za sport Krzysztof Piątkowski oraz Luiza Staszczak-Gąsiorek, dyrektor departamentu spraw społecznych, Longina Lefik, dyrektor Wydziału Sportu oraz Małgorzata Belta, zastępca dyrektora biura do spraw inwestycji.

Przed spotkaniem w Urzędzie Miasta Widzew opublikował na swojej stronie internetowej oświadczenie. Można je przeczytać tutaj.

Przypomnijmy, że w ubiegły piątek prezydent Zdanowska ogłosiła, że nie ma chętnych do budowy nowego stadionu Widzewa w partnerstwie publiczno-prywatnym.

Spotkanie trwało niecałe półtorej godziny. Po wyjściu z sali żaden z jego uczestników nie chciał zdradzić szczegółów rozmów. - Wkrótce obie strony wydadzą wspólny komunikat - powiedział tylko Michał Kulesza, rzecznik prasowy klubu z al. Piłsudskiego.