Widzew Łódź będzie współpracował z Sorboną

Widzew Łódź powiększył grono swoich partnerów. Podpisał umowę ze szkołą języków obcych SORBONA.
Kampania promująca ofertę łódzkiej firmy obejmie zarówno działania w internecie, jak i nośniki reklamowe na stadionie przy al. Piłsudskiego. Już w najbliższą niedzielę, podczas meczu z Pogonią, na bandach reklamowych otaczających widzewskie boisko wyświetlone zostaną spoty z logotypem nowego partnera.

Na korzyści mogą liczyć również fani Widzewa na Facebooku. W tym tygodniu zostanie zorganizowany konkurs, w którym jeden z kibiców wygra voucher na kurs wybrany spośród 14 języków obcych w trymestrze jesiennym 2012. Kolejne dwie osoby otrzymają zniżki w wysokości 70 oraz 50 proc. Polecenie konkursowe pojawi się na Fanpage'u w środę przed godziną 14.

Dodatkowo z lektorami SORBONY języka polskiego będą uczyć się zawodnicy. W cyklicznych zajęciach wezmą udział m.in. Alex Bruno, Mehdi Ben Dhifallah, Hachem Abbes, Princewill Okachi oraz Thomas Phibel.

- Otrzymaliśmy od klubu kompleksową ofertę i zdecydowaliśmy się wybrać te jej elementy, które naszym zdaniem będą miały największe przełożenie na liczbę nowych kursantów. Banery na widzew.pl pozwolą nam dotrzeć z ofertą do osób odwiedzających stronę klubu, natomiast reklama na bandach elektronicznych to sposób na kreowanie naszej marki wśród widzów zasiadających na trybunach oraz śledzących mecz przed telewizorami. Nie ukrywamy, że ciekawym doświadczeniem będzie dla nas możliwość poznania piłkarzy, dzięki którym klub zajmuje obecnie pozycję lidera w ekstraklasie. Mamy nadzieję, że znajomość języka polskiego przyda się im nie tylko na treningach, ale też pomoże w szybkiej aklimatyzacji w Łodzi - mówi Agnieszka Wesołowska, właścicielka Szkoły Języków Obcych SORBONA.