Kancelaria Prawna - Inkaso WEC nowym partnerem Widzewa Łódź

Do partnerów biznesowych Widzewa Łódź dołączyła Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. To już druga firma, która w tym miesiącu podpisała umowę z klubem.
Łódzka kancelaria oferująca firmom wsparcie w zakresie zarządzania wierzytelnościami oraz doradztwa prawnego będzie promowana za pomocą dwumiesięcznej kampanii internetowej na portalu widzew.pl oraz ekspozycji reklamowych i materiałów informacyjnych w VIP-owskiej strefie GOLD.

- Współpraca z taką marką jak Widzew Łódź, to dla nas wielka przyjemność. Liczymy na to, że będzie to udane przedsięwzięcie, które przyniesie nam nowych klientów, a nasza marka stanie się bardziej rozpoznawalna, co przełoży się później na zyski kancelarii - powiedział Szymon Supera, dyrektor biura marketingu i PR Kancelarii Prawnej - Inkaso WEC S.A.

- Dzięki umiejętnie dobranym narzędziom marketingowym nasi partnerzy nie tylko zwiększają rozpoznawalność swojej marki, ale też podnoszą efektywność sprzedażową. Kampania na stronie internetowej klubu umożliwia dotarcie z informacją do kilkudziesięciu tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Dzięki rozpoczęciu sezonu ekstraklasy, tylko sierpniu na widzew.pl zanotowaliśmy prawie pół miliona odsłon. Liczymy na to, że dzięki odniesionym korzyściom Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. zwiąże się z Widzewem na dłużej - mówi Marcin Ciącio, dyrektor sprzedaży klubu z al. Piłsudskiego.

Firmy zainteresowane współpracą z Widzewem mogą kontaktować się z klubem pod adresem: biznes@widzew.pl.