Łukasz Broź z Widzewa Łódź: "Rozegraliśmy najsłabszy mecz w tym sezonie"

Obrońca Widzewa Łódź Łukasz Broź nie wie, dlaczego jego drużyna w meczu z Pogonią Szczecin po przerwie zagrała tak słabo
W niedzielę Widzew doznał drugiej kolejnej porażki. Tym razem uległ na swoim stadionie 1:3 beniaminkowi ze Szczecina. Broź uważa, że przed przerwą jego drużyna grała dobrze i stworzyła sobie kilka okazji do zdobycia gola. - W drugiej połowie zgaśliśmy - opowiada na oficjalnej stronie klubu piłkarz. - Mieliśmy atakować i stwarzać sobie sytuacje. Ciężko powiedzieć, co było przyczyną porażki. Gramy u siebie i nie możemy się tak prezentować jak w tym meczu.

Broź mówi widzew.pl, że nie jest zadowolony ze swojej gry. - Popełniłem kilka błędów. Musimy wziąć się w garść i poprawić naszą grę, bo czekają nas kolejne ciężkie spotkania - kończy zawodnik.

Kolejne spotkanie Widzew rozegra za dwa tygodnie z Piastem w Gliwicach.