Piłkarze Widzewa rozpoczęli przygotowania do meczu z Piastem Gliwice

W najbliższą sobotę łódzka drużyna zmierzy się na wyjeździe z Piastem. Widzewiacy właśnie rozpoczęli przygotowania do tego spotkania
Trener Radosław Mroczkowski zrezygnował z rozegrania w weekend sparingu i dał piłkarzom wolne. Od poniedziałku widzewiacy wzięli się już ostro do pracy. Zajęcia odbyły się na bocznym boisku. Z drużyną trenował także Jakub Bartkowski, który w meczu z Polonią Warszawa doznał stłuczenia mięśnia i przez to, nie tylko musiał wcześniej zejść z boiska, ale w ogóle nie wystąpił w spotkaniu z Pogonią Szczecin. Wszystko wskazuje na to, że Bartkowski będzie do dyspozycji trenera Mroczkowskiego w sobotnim meczu z Piastem (godz. 15.45).

W poniedziałek indywidualnie ćwiczył Aleksandr Lebiediew, który też ma kłopoty z jednym z mięśni. Prawdopodobnie we wtorek Białorusin będzie już trenował z drużyną.

Do Łodzi wrócili też Mariusz i Patryk Stępińscy, którzy z reprezentacją do lat 19 grali w eliminacjach do mistrzostw Europy, ale nie trenowali jeszcze z kolegami z Widzewa. Na popołudnie mają zaplanowany rozruch. Do zajęć z drużyną wrócą we wtorek.