Thomas Phibel z Widzewa: "Axel Witsel to mój przyjaciel, nie skrzywdził Marcina Wasilewskiego specjalnie"

PRZEGLĄD PRASY. W Lidze Mistrzów Zenit Sankt Petersburg z Axelem Witselem w składzie zmierzy się w środę z Anderlechtem Bruksela. 3 lata temu Belg złamał reprezentantowi Polski nogę...
O nadchodzącym spotkaniu na boisku Wasilewskiego z Witselem pisze "Super Express". Na temat Belga z Zenitu wypowiada się Thomas Phibel, 26-letni obrońca Widzewa, który Witsela zna osobiście. - Axel to mój najbliższy przyjaciel, poznaliśmy się w Standardzie. Nawet ostatnie wakacje spędzaliśmy razem - opowiada Phibel cytowany przez "SE". - Przysięgał mi nieraz, że nie skrzywdził "Wasyla" specjalnie. Jemu też było ciężko po tamtym wypadku. To chłopak o wielkim sercu. Jeśli Wasilewski nie poda mu dziś ręki, to będzie to niepotrzebny niemiły gest.

I dodał: - "Wasyl" też nigdy nie był aniołkiem, musi zrozumieć, że takie rzeczy w piłce się zdarzają. Tylko ci, którzy nie znają Axela, mogą uważać, że to boiskowy bandyta. Mam nadzieję, że przyjedzie na jeden z meczów Widzewa, wtedy się przekonacie, jaki to fajny chłopak.