Piłkarze Widzewa będą pić wodę mineralną "Polanica Zdrój". I kibice też powinni, bo...

Widzew nawiązał współpracę z firmą Sandigo, która będzie zaopatrywać wszystkie sekcje piłkarskie klubu w wodę mineralną "Polanica Zdrój". Ponadto, od każdej butelki wody sprzedanej na terenie województwa łódzkiego, Widzew otrzyma prowizję
Umowa obowiązuje do końca sezonu rozgrywkowego 2012/2013. Już podczas najbliższego meczu reklamy nowego partnera Widzew pojawią się na koronie stadionu oraz na bandach otaczających widzewskie boisko. Firma będzie również promowana za pomocą kampanii internetowej na oficjalnej stronie klubu widzew.pl.

- Dzięki wysokiej zawartości naturalnych minerałów Polanica Zdrój doskonale nadaje się dla osób prowadzących aktywny tryb życia, w tym również sportowców. Z tego względu zdecydowaliśmy się złożyć łódzkiemu klubowi propozycję współpracy i jeśli tylko spełni ona oczekiwania obu stron jesteśmy otwarci na jej kontynuację. Z Widzewem mamy szansę na dalsze umocnienie naszej pozycji na rynku regionalnym, jak również na pozyskanie nowych kanałów dystrybucji na skalę ogólnopolską - mówi Sławomir Pietruszewski, właściciel firmy Sandigo.

- Od każdej butelki Polanicy Zdrój sprzedanej na terenie województwa łódzkiego Widzew otrzymuje prowizję, która co miesiąc zasila budżet klubu. Oznacza to, że kupując wodę mineralną naszego nowego partnera, kibice wspierają swój klub. Taki model współpracy doskonale sprawdził się w przypadku Harnasia, dlatego cieszę się, że na podobnych zasadach będziemy współpracować z firmą Sandigo - dodaje Marcin Ciącio, dyrektor sprzedaży Widzewa.