Sport.pl

Radosław Mroczkowski, trener Widzewa Łódź, po szczęśliwym remisie z Jagiellonią: - Czeka nas jeszcze dużo pracy

- Spotkanie z Jagiellonią Białystok pokazało nam jednak, że czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy. Zarówno pod względem taktyki, jak i piłkarskim ?ABC? - mówił Radosław Mroczkowski, szkoleniowiec Widzewa Łódź.
Radosław Mroczkowski, trener Widzewa Łódź

- Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że znowu przeżyjemy powtórkę z ostatniego meczu [Wisłą Kraków 1:2 - przyp. red] i kolejny raz rywale szybko strzelą nam gole. Dwie bramki w ciągu minuty, to zdecydowanie za dużo.

Staraliśmy się grać do ostatniej minuty. To się udało i muszę za to pochwalić drużynę. Spotkanie z Jagiellonią pokazało nam jednak, że czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy. Zarówno pod względem taktyki, jak i piłkarskiego "ABC". Po prostu nie możemy w ten sposób tracić goli.

Tomasz Hajto, trener Jagiellonii Białystok

- Mecz ułożył się dla nas super. Szybko zdobyliśmy dwa gole i z taką zaliczką schodziliśmy na przerwę. Przed drugą połową uczulałem zawodników, że nadal musimy dużo biegać, dalej dobrze się przesuwać. Zwracałem uwagę na to, że Widzew ma małych i szybkich pomocników, a także napastnika, który może nam zagrozić. O ile pierwsza część gry była dobra, tak w drugiej popełniliśmy dużo błędów. Pogubiliśmy się w kryciu. Nie możemy pozwolić sobie na coś takiego. Szczególnie zły jestem za stratę drugiej bramki.

Ten remis bardzo boli. Wygrana w Poznaniu poszła na marne. Pozostał kac moralny u zawodników jak i w sztabie trenerskim.

Więcej o:
Skomentuj:
Radosław Mroczkowski, trener Widzewa Łódź, po szczęśliwym remisie z Jagiellonią: - Czeka nas jeszcze dużo pracy
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX