Maciej Murawski, ekspert Canal+, ocenia Widzew Łódź: - Drużynie Radosława Mroczkowskiego należą się brawa

- Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że Widzew w tym sezonie nie jest zespołem, który będzie walczył o mistrzostwo Polski - mówi Maciej Murawski, były reprezentant Polski, piłkarz Legii i Lecha, a obecnie ekspert Canal+.
Piłkarze Widzewa Łódź przegrali ostatni mecz u siebie z Lechem Poznań 0:1. Piątkowe spotkanie w stacji Canal+ komentował Maciej Murawski, m.in. były piłkarz Legii Warszawa i Lecha. W rozmowie z portalem Widzew.pl ocenił postawę drużyny z al. Piłsudskiego w tym sezonie. Stwierdził, że w pierwszych meczach zespół prowadzony przez Radosława Mroczkowskiego nie był doceniany i to była jego siła. - Teraz tej drużyny już nikt nie lekceważy. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że dysponuje młodym składem, który naprawdę potrafi grać w piłkę - mówi Murawski.

Były reprezentant Polski uważa, że biorąc pod uwagę potencjał kadrowy, jaki ma do dyspozycji Mroczkowski, to łodzianom i tak należą się duże brawa za to, że wciąż zajmują wysokie miejsce w tabeli. - Oczywiście jeśli po raz trzeci z rzędu widzewiacy przegrywają na własnym stadionie, to kibice, piłkarze oraz działacze nie są z tego zadowoleni. To normalne. Ale chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że Widzew w tym sezonie nie jest zespołem, który będzie walczył o mistrzostwo - kończy Murawski.