Sport.pl

Marcin Kaczmarek z Widzewa ukarany za "głupią żółtą kartkę"

W meczu z Lechem Poznań Marcin Kaczmarek zobaczył czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i z Lechią Gdańsk nie zagra. Wygląda na to, że to nie jest dla niego jedyna kara
W piątek łódzka drużyna gra z Lechią, a za tydzień z Legią Warszawa. Dla każdego piłkarza Widzewa, to niezwykle prestiżowy mecz (przynajmniej w teorii). I pewnie stąd wzięły się plotki, że Kaczmarek swoją żółtą kartkę zarobił specjalnie, by "wyczyścić" się przed pojedynkiem w stolicy.

Okoliczności upomnienia, jakie widzewiak otrzymał w poprzedniej kolejce, właśnie na to wskazują. Kaczmarek zarobił kartkę za atak na bramkarza, który miał już piłkę w rękach. Trener Widzewa Radosław Mroczkowski widzi to inaczej. - Ja myślę, że to po prostu była głupia kartka. Nie zostawiamy takich rzeczy - powiedział.

Wcześniej za "głupie żółte kartki" Widzew karał piłkarzy finansowo i - jak wiadomo nieoficjalnie - Kaczmarek też zapłaci. Dołączy tym samym do Adama Banasiaka, Alexa Bruno i Mehdiego Ben Dhifallaha.

Więcej o:
Komentarze (3)
Marcin Kaczmarek z Widzewa ukarany za "głupią żółtą kartkę"
Zaloguj się
 • spectator_zm

  Oceniono 5 razy 3

  A jakie to ma znaczenie, czy zarobił celowo tę kartkę, czy nie? Ważne że zarobił ją w głupi sposób i osłabił bardzo swój zespół przed meczem z Lechią. Nie sądzę, by mecz z Legią był aż tak ważny, dla Kaczmarka, by musiał specjalnie wyczyścić swe konto. Bardziej potrzebny byłby w meczu z Lechią, w którym to Widzew miałby realne szanse na jakieś punkty. Tym bardziej, że Lechia na swoim pięknym stadionie spisuje się słabiuteńko. Zresztą podobnie jak Widzew ostatnio. Za to na wyjazdach jest nieco lepiej.
  Z Legią i tak będą bęcki i nie pomoże żaden Kaczmarek. Trzeba się skupić na zdobywaniu punktów z Lechią, Koroną i Podbeskidziem i na te mecze wystawić najsilniejszy skład, a nie pieprzyć o jakimś prestiżu z Legią...

 • www1908

  Oceniono 9 razy -5

  Kaczmarek ty się zapłaczesz na śmierć !!! Nie dość,że wstydzew ci nie płaci to jeszcze ty będziesz musiał zapłacić !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX