Młoda Ekstraklasa. Widzew Łódź przegrał u siebie z Lechią Gdańsk

Piłkarze Widzewa Łódź przegrali na własnym boisku z Lechią Gdańsk w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.
To druga porażka z rzędu młodych piłkarzy Widzewa. Wcześniej przegrali na wyjeździe z Lechem Poznań.

Spotkanie zaczęło się od szybkiego prowadzenia widzewiaków. W 7. min gola strzelił Sebastian Radzio. Oprócz 21-letniego napastnika z pierwszego zespołu w Młodej Ekstraklasie zagrali także: Patryk Stępiński, Krystian Nowak, Adrian Pietrowski i Emerson Carvalho. Do przerwy Lechia prowadziła 2:1. W ataku drużyny z Gdańska wystąpił Piotr Grzelczak, wychowanek klubu z al. Piłsudskiego.

W drugiej połowie gdańszczanie podwyższyli prowadzenie i ostatecznie ustalili wynik spotkania.

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 1:3 (1:2)

Gole: Radzio (7.) - Czerwiński (18.), Duda (35.), (70.)

Widzew: Wlazłowski - P. Stępiński, Rozwandowicz, Nowak (46. Górski), Bołdowski (46. Bartłoszewski) - Pietrowski, Grube, Kasprzak, Kubiak, Carvalho (46. Rakowski) - Radzio (55. Batrović)

Lechia: Sobczak - Bielawski, Krause (46. Zbrzyzny), Powszuk, Przybylski, Kaszuba (46. Górka), Żmijewski, Frankowski, Czerwiński, Duda (88. Wiśniewski) - Grzelczak (89. Preizner)