Znany ostatni sparingowy rywal Widzewa. Zagra z...

9 lutego drużyna Radosława Mroczkowskiego zmierzy się z Cracovią
Miejsce rozegrania sparingu nie jest jeszcze ustalone, ale wiadomo na pewno, że widzewiacy będą wtedy w Łodzi. Za nimi będą już dwa zgrupowania: w Uniejowie i w Hiszpanii.

Mecz kontrolny z pierwszoligowcem z Krakowa będzie przedostatnim sparingiem Widzewa przed pierwszym meczem rundy wiosennej. Próbą generalną przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław będzie zaplanowany na 16 lutego mecz z Olimpią Grudziądz.

Plan przygotowań Widzewa

7 stycznia - pierwszy trening, 7 stycznia - 13 stycznia - treningi w Łodzi, 14 stycznia - 19 stycznia - zgrupowanie w Uniejowie, 20 stycznia - 21 stycznia - treningi w Łodzi, 22 stycznia - 3 lutego - zgrupowanie w Hiszpanii, 4 lutego - 23 lutego - treningi w Łodzi, 24 lutego - mecz 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław.

Plan zimowych sparingów Widzewa: 12 stycznia - sparing z Turem Turek, 16 stycznia - sparing z Calisią Kalisz, 19 stycznia - sparing z Lechem Rypin, 23 stycznia - 2 lutego - udział w towarzyskim turnieju Copa del Sol 2013 (rywalami Widzewa będą w nim m.in. duński FC Kobenhavn, rumuński FC Vaslui oraz norweski Molde FK i Tromso IL), 9 lutego - sparing z Cracovią, 16 lutego - sparing z Olimpią Grudziądz.