Widzew Łódź. Kup karnet na rundę wiosenną!

Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Widzewa Łódź w rundzie wiosennej.
W rundzie wiosennej na stadionie Widzewa odbędzie się siedem meczów ligowych. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego zmierzą się w nich z Zagłębiem Lubin, Polonią Warszawa, Piastem Gliwice, Lechią Gdańsk, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Jagiellonią Białystok oraz Legią Warszawa. Ten ostatni będzie meczem hitowym na stadionie przy al. Piłsudskiego.

- Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną rozpoczęliśmy już w ubiegłym roku. Dzięki temu fani mogli już w trakcie poprzedniej rundy nabywać karnety na wiosnę. Do 25 lutego włącznie zarezerwowane są miejsca dla posiadaczy karnetów z rundy jesiennej. To komfort dla tych, którzy przyzwyczaili się do swojego krzesełka na stadionie, a my szanujemy takie zwyczaje. Zachęcamy wszystkich do zakupu karnetu i wsparcia zespołu. Obecność i doping fanów będzie na pewno potrzebny tej młodej i walecznej drużynie - mówi Michał Kulesza, rzecznik prasowy RTS Widzew Łódź.

Zakup karnetów na rundę wiosenną możliwy jest za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej poprzez stronę www.ks-widzew.pl/zakup/, jak również w Oficjalnym Sklepie Widzewa czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 12-19 oraz w soboty od godz. 10 do 16. Istnieje również możliwość zakupu po preferencyjnych cenach karnetów grupowych przez firmy.

Więcej informacji oraz szczegółowy cennik znajduje się na widzew.pl.