Widzew namawia kibiców do kupowania karnetów

Do 25 lutego Widzew zarezerwował miejsca dla posiadaczy karnetów z rundy jesiennej. Karnety można kupować na oficjalnej stronie klubu z al. Piłsudskiego
- Drużyna wkracza właśnie w ostatnią fazę zimowych przygotowań. Zawodnicy wrócili ze zgrupowania w Hiszpanii, gdzie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni postawą naszego zespołu w meczach z silnymi drużynami. Wkrótce widzewiacy znów zaprezentują się kibicom w Łodzi - mówi Michał Kulesza, rzecznik prasowy Widzewa. - Nasi fani cały czas mogą kupować karnety na wiosenne mecze. Do 25 lutego zarezerwowaliśmy miejsca dla posiadaczy stałych wejściówek z rundy jesiennej. Kilkanaście dni później Widzew zagra w Łodzi z Zagłębiem Lubin, a gorący doping jak największej liczby kibiców będzie niezwykle potrzebny drużynie. Pokonanie Molde FK czy też FC Kopenhaga pokazuje, że w zespole tkwi duży potencjał - dodaje Kulesza.

Zakup karnetów na rundę wiosenną możliwy jest za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej poprzez stronę www.ks-widzew.pl/zakup/, jak i w oficjalnym sklepie Widzewa czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 12-19 oraz w soboty od godz. 10 do 16.

Istnieje również możliwość zakupu po preferencyjnych cenach karnetów grupowych przez firmy. Więcej informacji na www.widzew.pl.