Prezydent Hanna Zdanowska spotkała się z kibicami Widzewa. Rozmawiała o budowie stadionu i...

Kibice Widzewa Łódź spotkali się w środę z prezydent Hanną Zdanowską i rozmawiali o przyszłości obiektu przy al. Piłsudskiego. ?W tej chwili UMŁ nie wyklucza żadnej opcji, która miałaby dać nam upragniony stadion? - relacjonują fani na swojej stronie.
O spotkaniu z prezydent Zdanowską poinformowali sami fani na oficjalnej stronie stowarzyszenia kibiców tylko Widzew. W zamieszczonej relacji ze spotkania napisano m.in.: "W trakcie spotkania Pani Prezydent ponownie potwierdziła, że podtrzymuje decyzję dotyczącą inwestycji stadionowych (budowa dwóch stadionów) w naszym mieście. Stwierdziła także, że nie są również planowane żadne działania związane z zabezpieczonymi obecnie środkami finansowymi przeznaczonymi na ten cel. W UMŁ nie toczą się ani też nie są rozważane żadne działania, które miałyby zmienić istniejący obecnie stan rzeczy".

Kibice w swej relacji ze spotkania wspominają również zakończone fiaskiem drugie podejście do partnerstwa publiczno-prywatnego. Jak opowiadają, pani prezydent potwierdziła, że zamierza doprowadzić do konsultacji z właścicielem Widzewa oraz zarządem klubu w celu "ustalenia wspólnej strategii działań w zaistniałej sytuacji". I dodają: "Zakończenie spraw związanych z przekazaniem stadionu pod skrzydła MOSiR pozwoli na przeprowadzenie cyklu spotkań, które mamy nadzieję ożywią bieg stadionowych spraw. W tej chwili UMŁ nie wyklucza żadnej opcji, która miałaby dać nam upragniony stadion. Zdaniem Pani Prezydent paleta możliwych 'zagrań' jest szeroka. Swym zakresem obejmuje również ona opcję budowy stadionu na miarę możliwości Miasta, tj. mniejszego, ale jeśli zajdzie potrzeba z opcją rozbudowy".