Jeszcze tylko przez tydzień można rezerwować karnety na wybrane miejsca podczas meczów Widzewa Łódź w rundzie wiosennej

Łukasz Broź, kapitan Widzewa, namawia kibiców, by kupili karnety i pomogli drużynie swoim dopingiem
- Za nami wszystkie zimowe sparingi, większość z nich wygraliśmy i z optymizmem patrzymy na rozpoczęcie rundy wiosennej. Przygotowywaliśmy się w dobrych warunkach, jakie bez wątpienia mieliśmy w Hiszpanii. Chcielibyśmy mieć wasze jak największe wsparcie i głośny doping na każdym meczu w Łodzi. Kupujcie karnety, bądźcie razem z nami - mówi Łukasz Broź.

Do 25 lutego klub zarezerwował miejsca na stadionie dla karnetowców z rundy jesiennej. To komfort i udogodnienie dla kibiców przyzwyczajonych do swojego miejsca na trybunie stadionu przy al. Piłsudskiego. Zakup karnetów na rundę wiosenną możliwy jest za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej poprzez stronę www.ks-widzew.pl/zakup/, jak i w Oficjalnym Sklepie Widzewa (od poniedziałku do piątku w godz. 12 do 19 oraz w soboty od 10 do 16). Istnieje również możliwość zakupu po preferencyjnych cenach karnetów grupowych przez firmy.

Karnety kosztują od 152 do 396 zł, w zależności od miejsca. Ale Widzew przygotował zniżki sięgające kilkudziesięciu procent.