Krystian Nowak i Mariusz Rybicki z Widzewa Łódź zapraszają kibiców na mecze w rundzie wiosennej [WIDEO]

- Widzew jest dla was, mieszkańców Łodzi - mówi Krystian Nowak. - To miasto kojarzy mi się przede wszystkim z Widzewem - dodaje Mariusz Rybicki.
Już tylko godziny zostały do meczu drużyny z al. Piłsudskiego ze Śląskiem we Wrocławiu na początek rundy wiosennej. Pierwszy mecz w Łodzi zespół prowadzony przez Radosława Mroczkowskiego zagra 16 marca. Już teraz zawodnicy zapraszają do przychodzenia na ich mecze. - Widzew jest dla was, mieszkańców Łodzi - mówi Krystian Nowak.

- Urodziłem się w Łodzi. Od zawsze pamiętam ul. Piotrkowską i inne charakterystyczne miejsca. To miasto kojarzy się nam z wieloma rzeczami, ale przede wszystkim z Widzewem.

Nowak i Rybicki wystąpili w specjalnym spocie reklamowym, który został nakręcony na ul. Piotrowskiej. Piłkarze zachęcają wszystkich łodzian do przychodzenia na stadion przy al. Piłsudskiego. Wiosną rozegrają na nim siedem meczów, m.in. klasyk z Legią Warszawa.

Zakup karnetów na rundę wiosenną możliwy jest za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej: Widzew.pl oraz w oficjalnym sklepie klubu od poniedziałku do piątku w godz. 12-19 oraz w soboty od 10-16.

Więcej informacji oraz szczegółowy na Widzew.pl.