Sport.pl

Marcin Robak na 99 proc. nie zagra w Widzewie. Trafi do Piasta Gliwice?

Jak dowiedział się portal Łódź.sport.pl Marcin Robak ma dosyć czekania na kontrakt w Widzewie. Jest niemal przesądzone, że była gwiazda łódzkiej drużyny zagra w Piaście Gliwice.
30-letni Marcin Robak chciał wrócić na al. Piłsudskiego. Miejsce w kadrze dla Robaka, który ostatnio występował w Turcji, miał też trener Radosław Mroczkowski. Ustalone zostały również warunki, na jakich Robak miałby grać w Widzewie. Ale, chociaż dni mijały, to nic w tej sprawie się nie zmieniało. Działacze tłumaczyli, że szukają pieniędzy dla piłkarza. Wygląda na to, że ich nie znaleźli...

Robak czekał długo, ale jak się dowiedzieliśmy, dłużej już czekać nie chce, a raczej nie może, bo ma też ofertę z Piasta Gliwice. - Na 99 procent zagra w siódmej drużynie ekstraklasy. Niewykluczone, że jeszcze w środę zostanie zawodnikiem Piasta - usłyszeliśmy od naszego informatora.

Marcin Robak na 99 proc. nie będzie grał w Widzewie. To...
Więcej o:
Komentarze (14)
Marcin Robak na 99 proc. nie zagra w Widzewie. Trafi do Piasta Gliwice?
Zaloguj się
 • niemamdobregopomyslunalogin

  Oceniono 28 razy 20

  Ja pier*ole...

 • billshankly

  Oceniono 22 razy 14

  Przecież to irracjonalne,Widzew potrzebuje Robaka jak kania dżdżu,a kaska na jego pensje byłaby ze zwiększonej sprzedaży karnetów.Tak nie będzie ani-jak na polskie warunki-super napastnika i trybuny będą świeciły pustkami.Ręce opadają!

 • przekorny_lodzianin

  Oceniono 8 razy 2

  #$^*$@@$&*(@#^&*!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX