Widzew Łódź rozpoczyna sprzedaż biletów na mecze w rundzie wiosennej

W piątek rozpoczęła się sprzedaż biletów na siedem meczów Widzewa rozgrywanych w rundzie wiosennej na stadionie w Łodzi.
Kibice, którzy zakupią bilety z wyprzedzeniem, mogą liczyć na promocje i zniżki. Fanom Widzewa nabywającym wejściówkę co najmniej siedem dni przed meczem przysługiwać będzie 30-proc. ulga, a w tygodniu poprzedzającym spotkanie 20 proc. rabatu. Na dużą ulgę (64 proc.) mogą liczyć także kobiety i młodzież do lat 14. Maksymalny rabat otrzymają seniorzy powyżej 64. roku (81 proc.). W dodatku od rundy wiosennej obowiązywać będzie promocja "Weź dzieciaka za piątaka". Dzięki niej dzieciom do pięciu lat przysługiwać będą bilety w cenie 5 zł (na trybuny B, C i D), a na trybunę krytą (oprócz A2 Lux) w cenie 1 zł.

- Jak zawsze przygotowaliśmy dla naszych kibiców wiele promocji. Chcielibyśmy, aby sympatycy Widzewa kupowali wejściówki z wyprzedzeniem. Przed nami bardzo ciekawe mecze na stadionie przy al. Piłsudskiego, w tym między innymi spotkanie z Polonią Warszawa, Jagiellonią Białystok czy też Legią Warszawa. Już teraz zapraszamy do kupowania biletów. Wiosnę w Łodzi zaczynamy 16 marca spotkaniem z Zagłębiem Lubin - mówi Michał Kulesza, członek zarządu RTS Widzew Łódź SA i rzecznik prasowy klubu.

Oprócz normalnych biletów w sprzedaży są również karty wstępu w ramach programu "Hospitality". Uczestnicy programu otrzymują m.in. komfortowe miejsce na trybunie krytej, dostęp do cateringu w strefie VIP.

Wciąż można kupować też karnety na mecze Widzewa. Ich zakup na rundę wiosenną możliwy jest za pośrednictwem strony internetowej: Widzew.pl, jak i w oficjalnym sklepie klubu czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 12-19 oraz w soboty w godz. 10-16. Identycznie będzie można nabywać bilety.